Wpis z mikrobloga

@Tibor: n
Uwierzysz we wszystko co Ci napisze wyborcza albo przekaze tvn, któreś z lewicowych mediów odcieło się od wywiadu towarzyszki organizatorki? Nigdy nie będzie przyzwolenia na niszczenie zabytków, kościołów, towarzyszka lempart jednym zdaniem zalegalizowała przemoc. Widocznie tak czują a jak czują to mogą.
  • Odpowiedz
Na ten wasz protest to Najman wystarczy, co do wiązania wszystkich z lamparcicą, nie widziałem zwby ludzie masowo odcinali się od jej wypowiedzi więc chyba się z nią zgadzają. Argument o źródle zarobku pominę bo tak zmanipupowanym geniuszom nie ma co tłumaczyć. Żeby tylko poznie płaczu nie było
  • Odpowiedz
@Dzikijelenzlasu: nie widziałem żeby prawacteo masowo odcinało się od bąkiewicza, faszysty który przepycha ludzi na protestach. I co? Żebyś był zadowolony to ludzie mają pisać każdy z osobna że się odcina od kogoś? A z resztą szkoda strzępić ryja na pisowskiego trolla.
  • Odpowiedz
No no kto nie z nami ten pissowski troll, nie słyszałem żeby Bąkiewicz nawoływał do niszczenia i dewastacji, kobieta została wyprowadzona nie zrzucona, lamparcica jawnie nawoływała do nienawisci na tle religijnym więc jak ktos się nie odcina od tej wypowiedzi to daje przyzwolenie, jakoś nie widzę oburzenia w wyborczych, tvnach i innych "mediach"
  • Odpowiedz
No no kto nie z nami ten pissowski troll, nie słyszałem żeby Bąkiewicz nawoływał do niszczenia i dewastacji, kobieta została wyprowadzona nie zrzucona, lamparcica jawnie nawoływała do nienawisci na tle religijnym więc jak ktos się nie odcina od tej wypowiedzi to daje przyzwolenie, jakoś nie widzę oburzenia w wyborczych, tvnach i innych "mediach"


@Dzikijelenzlasu: Napisz jeszcze, że sama się zepchnęła.
  • Odpowiedz
nie widziałem zwby ludzie masowo odcinali się od jej wypowiedzi więc chyba się z nią zgadzają.


@Dzikijelenzlasu: ja do wczoraj nie wiedziałem, że ona istnieje, bo nie oglądam tej szczujni ani nie płacą mi za siedzenie w internecie i scrollowanie wykopu XD
  • Odpowiedz
szła tam w celu profanowania i została wyprowadzona, nie będzie przyzwolenia na ataki na świątynie, pomniki i profanowanie obrzedów


@Dzikijelenzlasu: To się nazywa wolność zgromadzeń. Ma prawo chodzić i demonstrować swoje poglądy. Od zaprowadzania porządku jest policja, a nie troglodyci pokroju Bąkiewicza i jego popleczników (do których jak widać się zaliczasz).
  • Odpowiedz
też miał prawo tam stać podobnie jak wy, nie będzie nigdy zgody na panoszenie się lewactwa a teraz leć krzyczeć dalej "to jest wojna" I płacz gdy ktoś odpowie


@Dzikijelenzlasu: A ty rozróżniasz "stanie" od wysyłania kobiety do szpitala? "Nie ma zgody na profanowanie świątyń, ale popieram ataki fizyczne na kobiety" - typowy katolik :)
  • Odpowiedz