Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie będę tego pisał z mojego konta, bo widzę, że koledzy z tagu #przegryw, który jest mi bliski mnie zmasakrują, ale do rzeczy.
Jak wiadomo są protesty, z powodu tego wyroku TK i na Wykopie jest wojna między "lewactwem" i "prawakami". I właśnie w tym rzecz, bo z jednej strony widzę jak lewicowcy atakują wszystkich tych, którzy z protestami się nie zgadzają, a szczególnie młodych mężczyzn wyzywając ich od chociażby piwniczaków czy inceli albo odpowiadają słynnym "#!$%@?ć", a z drugiej strony dla tagu #przegryw (pomijam innych prawicowców) to będąc mężczyzną i wstawiając się za kobietami zostaje się z automatu cuckiem aka białorycerzykiem, poza tym prawica lubi rzucać różnymi rewelacjami typu "niemieckie bojówki antify nadjeżdżają" (WInnicki tak powiedział) i rzadko kiedy toleruje posiadanie własnego zdania.
W większości spraw stosuję zasadę złotego środka, do pewnego stopnia popieram te protesty i wcale się nie dziwię. PiS rzeczywiście dobił ten gwóźdź do trumny, a Konfederacja niestety idzie w zaparte i skanduje PiSowi. Wywołało to sytuację jaką widać. Z kolei będąc osobą, która ma przyszłość w tagu #przegryw i zgadzającą się z większością redpillowych stwierdzeń, uważam że obecnie te protesty stają się przesadą, zakłócanie spokoju, blokowanie ulic, niszczenie mienia publicznego, a biorą w nich udział dziewczyny w wieku 15-25 lat. Niby chciałbym jako przegryw mieć chociażby jakichś znajomych, niby mógłbym pójść na taki protest, ale po wyglądzie tamtejsi by się zorientowali, że to Wykopek przyszedł robić z nich bekę.
#protest #protesty #przegryw #redpill #blackpill #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpisu #4konserwy #neuropa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9aa3620860c8092cf4938a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 2