Wpis z mikrobloga

Nie lubie spiskować, ale czy to nie dziwne, że czekajac na wynik ma sie kwarantanne? Wielu mirków pisze o tym, że czekaja już kilka dni - tak jakby na siłe chcieli trzymać w domach? Sytuacja znajomej - czeka na wynik od 5 dni, poprosiła znajomą pracująca w szpitalu aby poszla sie coś dowiedzieć. okazało się, że w wynik jest od 3 dni ale leży i nie został wprowadzony do systemu. Może próbują zatrzymać ludzi w domach aby nie protestowali?

Gdybym wiedziałą jak to wygląda po wzieciu skierowania to bym się z niego wykreciła - i tak siedze w domu, objawy minely po 3 dniach, od ostatnich objawow minął tydzień a ja kwarantanne mam nałożoną do 6.11. ciekawe jak łatwo będzie mi skrócic kwarantanne jeżeli dostanę negatyny.

Mirki apel - jeżeli nie potrzebujecie wyniku to nie róbcie testu... Jak ktoś jest rozsądny to i tak posiedzi w domu, a jak chce wyjsc to go żadna kwarantanna nie powstrzyma.

#kwarantanna #koronawirus
  • 36
@Chuseok: mi sie udalo dodzwonic... dzisiaj jade na wymaz.
@alonso117: w sumie prawda. ale dziwne jest ze np na stronie koronawirus.gov nie ma nic o tej kwarantannie, weszło to chyba 5 dni temu. Ja w sumie dopiero jak dostalam sms to skminilam ze mam kwarantanne i zaczęłam drążyć temat.
@obludnik-rozi: ciesz sie ze masz prywatnie - mnie firma dopingowała o test na nfz - a jak nfz to kwarantanna...
@Koronanona: wynik najczesciej jest po 24h ale w systemie go nie widać - raczej o to mi chodziło - ludzie siedza w domach bo nie ma wyniku a wynik od kilku dni lezy negatywny rozumiesz czy jesteś takim idiotą?
gdybym wiedziala że mnie wrzuca na 10 dni na kwarantanne


@dorotka-wu: No ale to powszechna wiedza, temat jest do wyrzygania wałkowany w mediach wszelakich o marca tego roku, więc nie możesz się zasłaniać niewiedzą.


bo chore jest ze kwarantanna zaczyna się w dniu dostania skierowania


A teraz pomyślmy - skierowanie dostaje się, gdy objawy i okoliczności wskazują, że może osobnik być chory i zakażać. No to normalne jest, że w takiej