Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? i ludzie pytaja czemu nie gram normalnymi supportami. To ze gry w silverze i goldzie to gówno to tam wywalone, bo to sa gowniani gracze. Gdybym chcial wygrywac to bym gral hyper carry i robil 1v9.






Normalnie mnie nie wkurzaja gry, a dlaczego ta mnie #!$%@?ła? Bo przypomnialo mi sie jak gralem w platynie i niskim diamencie. Wszedzie jest to samo, junglera nooba moge zrozumiec bo to ciezka rola ale midlanerzy to totalne łaki. Moge wziac zajebistego roamujacego supporta, co 5 minutów wbijac na mida ale taki łak nie ruszy dupy i nie zrobi ze mna i nie zagra z supportem. Jedynie jak mu dam killa na złotym czy srebrnym talerzu to wtedy go zgarnie. Wiec nie ma roznicy miedzy silverem, goldem, platyna czy niskim diamentem, wszedzie to samo gowno

#leagueoflegends
  • 12
  • Odpowiedz
@G4SHI: @Haraj: taka prawda, kto gral supportem czy junglerem to sie w cyrku nie smieje. Smieci nie potrafia grac wgl z innymi graczami(99% graczy). Nic dziwnego ze takie drewna na adc skoro nikt w tej grze nie potrafi grac z innymi graczami.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: gram na supp od wielu sezonów byłem w diamencie w #!$%@? razy i wiem jak jest tez mi psycha siadła nie raz i trollowalem niezliczone gry w odwecie i nie opłaca sie tzn marnowanie czasu to jest już lepiej se przerwę zrobić i znowu w ranking uderzyć
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: gosciu siedzisz w silverze, z tego co wiecznie piszesz to jestes trollem, gowno wiesz o grze a sie madrujesz, jakbys byl jakims grandmasterem. Oczywiscie gdyby nie Ty, to wszystkie mecze bylyby w #!$%@?. Zycze Ci, zeby zci rodzice dali kare na komputer, ale taka dozywotnia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boban1992: jestem silverem bo mam wywalonr w ta range.

@G4SHI: nir ma opcji w obenym stanie. Poki rito nie odswiezy formatu lub nie wprowadzi usprawnien do rankedow to nie zainteresuje sie ponownir climbowaniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mvpersik: sa spoko supporty ale tak jak napisalem jak typy nienpotrafia wykorzystac mojego utility to sieddze 25 min na gowno czempie

A takim Ezrealrm sobie poszczelam od 1 min i jest zajebiscie.

Moze gdyby na supka byl jakich mechaniczny czamp ale nie ma zadnego, chyba ze ktos podciagnie wszystkie poke skillshoty
  • Odpowiedz