Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czym jest równość według kobiet? To uzyskanie przywilejów bez utraty własnych, bycie uprzywilejowanym a gdy tylko ktoś się z tym nie zgodzi to wyzywanie od inceli. Weźmy przykład - praca i pensja. Gdy mowa o pensjach kobiet każda mówi jakie to dysproporcję, ale jakoś żadna nie mówi, że ja tym samym stanowisku zarabiają tyle samo. One miały na myśli, że im od tak należy się stanowisko zarządu, w końcu są tak wspaniale wykształcone (zazwyczaj bezwartościowe kierunki, które mężczyzni olewają). Pojawia się też argument, że one są takie same, równe.

Wszystko w tym było w tym porządku ale idźmy dalej - związki i powstanie relacji. Czy kobieta zagada do mężczyzny, zaprosi go, wyjdzie z inicjatywą? Jest w końcu równa. Ależ nie. Oczekuje ona, że to facet wszystko zrobi i jeszcze zapłaci za jej żarcie. Wtedy to on ma być mężczyzną bo ma jaja i inne stereotypy i wcale ta równość już taka fajna nie jest.
Idąc dalej w związki to czy taka kobieta, która nic nie robiła aby w związku być widzi się w tradycyjnej roli? W końcu chciała tradycyjnej, stereopotywej formy poznania. Ależ nie. Ona jest już wtedy silna i niezależna, i nie będzie prać ani sprzątać. Jak śmiesz w ogóle myśleć, żeby kobieta zajmowała się domem incelu, mizoginie!!!

Kolejna kwestia to widzenie rozwiązłości. Kobieta, żeby mieć seks nie musi nic robić poza wyrażeniem woli. Mężczyzna ma się o nią starać, nawet o ONS, to, że nam to nie sprawia żadnej przyjemności to jej nie interesuję. W każdym razie już po takim seksie to ona oczekuję, że nie będzie traktowana jako ,,łatwa''. Potem zdziwiona porównuję się do mężczyzny zapominając, że sama oczekiwała od niej stereotypowej roli. Podobnie jak mężczyzna chodzi na prostytutki, za które musi zapłacić. Ma wówczas takiego faceta za śmiecia. Wtedy już przeszłość ma znaczenie incelu!!! Jak śmiesz to porównywać do wakacyjnej przygody na Erazmusie!!! Ale jak ty jej wypomnisz jej przeszłość to hurrr durr, mimo, że ona tylko wyraża zgodę, nie stara się, nie płaci. Wyraża zgodę i nic więcej. Jest w uprzywilejowanej pozycji.

Idźmy dalej. Aborcja. Oczywiście popieram to, że odbywają się protesty w związku ze złamaniem kompromisu aborcyjnego. Ale nie w tym rzecz. Chodzi o tzw. aborcję finansową, która nigdzie na świecie obecna nie jest, więc mówmy tu o krajach gdzie aborcja jest dozwolona. Kobieta wysuwa argument, że to jej ciało i może robić co chcę. Zgadzam się. Ale czy ona się zgadza, że facet może się wyprzeć praw do dziecka i obowiązków z tym idących. Oczywiście, że nie. Co z tego, ze musi harować na alimenty. Np. robi fizycznie i musi brac nadgodziny i niszczy sobie kręgosłup a więc swoje ciało, te o które tak walczą kobiety. Wtedy to już znaczenia nie ma.

I widać w każdym temacie gdzie ktoś mówi nie. Od razu obrażany jest od prawiczków, inceli, przegrywów. Zero merytorycznej treści. A potem zdziwienie, że te złe przegrywy nie popierają strajku.

Czas zacząć o tym mówić i walczyć o nasze prawa, ale przede wszystkim o równóść o której tak kobiety mówią. A równością nie jest, że kobieta ma dostawać stanowisko przez płeć, nie jest oczekiwanie, że facet na tinder wymyśli dla niej jakiś kreatywny tekst, zaprosi w super miejsce i jeszczę zapłaci, nie jest atakowanie osób co prowadzą rozwiązłe życie seksualne u prostytutek samemu broniąc kobiet co mają onsy, nie jest też arbitralnie decydowanie czy facet ma się nadwyrężać i niszczyć swoje zdrowie na dziecko, którego nie chcę.
#przegryw #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #protest #tinder #aborcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f997bc80860c8092cf491d5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 35
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli problem łysienia dotyczy co 2 mężczyzny to znaczy, że łysiejąc znajdujesz się już w gorszej połówce. Jeśli masz 173 wzrostu, a przeciętny wzrost polaka to 178, również jesteś tej gorszej części. Przy założeniu, jeśli co drugi facet bez względu na wzrost łysieje mierząc 173 cm i jednocześnie łysiejąc Należysz pod tym względem do 25% najmniej atrakcyjnych mężczyzn, zgodnie z diagramem Aa Bb: AB, Ab, aB, ab. Zatem będąc pod
Snap-Dragon - @AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli problem łysienia dotyczy co 2 mężczyzny ...

źródło: comment_1604258866vCvBnIDdAg2D0GFpEF4fmW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
OP: @Snap-Dragon

Fajnie ale co to ma do tego, że niskie kobiety chcą wysokich? Ale ci powiem szczerze, że jakby ode mnie to zależało to ustawowo byłby nakaz dla firm prowadzących wprowadzić normy wzrostowe, i norma wzrostowa dla kobiety 160cm wynosiłaby 170cm, a nie 185. I wzrost nijak tu ma się do wyglądu jak chciałabyś to przedstawić.

A jeszcze odnośnie wyglądu to kobieta 5/10 to zazwyczaj kobieta 2/10 z boosterem w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

jakby ode mnie to zależało

Nie zależy¯\(ツ)_/¯

kobieta 5/10 to zazwyczaj kobieta 2/10 z boosterem w postaci makijażu

5/10 to 5/10, a nie 2/10 ¯\
(ツ)_/¯

w twoim avku na focie to jesteś max 3-4/10

Mam ponad 170 wzrostu i gęste długie włosy więc to chyba ciut więcej, niż łysiejący facet 173 co więcej, mamy równość więc nikt ci nie broni też się malować , btw propo jak kto
  • Odpowiedz
OP: @Snap-Dragon

Uuu, już statystyka wzrostowa nie cacy, co? Bo to miało działać w jedną stronę, chyba zapomniałaś, że to temat o równości, że teraz musisz omijać temat półsłówkami. W końcu jak kobieta 160cm chce wysokiego to ma taki gust, a jak niski facet ma wymagania to jak śmiesz incelu wymagać, czemu nie chcesz tej matki z 3 dzieci, umrzesz w samotności!!!

Nie, 2/10 to 2/10.

Prawie każda kobieta nie ma
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie gościu, od początku ci piszę, że nie działa to w jedną stronę. Nie wiem czy nie potrafisz faktycznie czytać ze zrozumieniem czy tylko udajesz. Napisałam ci nawet z biologicznego punktu widzenia kogo powinna szukać kobieta bez łysienia oraz wysoka a ty na podstawie własnej oceny podajesz inne argumenty (tak tak, dla ciebie to łaysiejący zakolak 173) Pytanie nasuwa się zatem kto ma być dla ciebie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
OP: @Snap-Dragon

Nie gościu, od początku ci piszę, że nie działa to w jedną stronę. Nie wiem czy nie potrafisz faktycznie czytać ze zrozumieniem czy tylko udajesz. Napisałam ci nawet z biologicznego punktu widzenia kogo powinna szukać kobieta bez łysienia oraz wysoka a ty na podstawie własnej oceny podajesz inne argumenty (tak tak, dla ciebie to łaysiejący zakolak 173)


Jak powołujesz się na biologię to tak się składa, że znacznie wiekszą
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Podjęłaś świadomie taką decyzję

No tak, tak, jak myślałam równość kończy się kiedy zaczyna się pokazmorde.

więc jeśli masz w rodzinie kogoś łysiejącego

No popatrz, nie mam. Jaki pech. Teraz muszę wymagać gościa bez zakoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnie wzrostu to napisałem ci wyraźnie, że osobiście bym życzył norm wzrostowych

Chyba tylko jak ci to pasuje, przypomnę, że mam ponad 170 (więc powyżej średniej) a
  • Odpowiedz
OP: @Snap-Dragon

Nie pisałem nigdy jaki wzrost partnera jest dla ciebie odpowiedni... i to ty zaczęłaś sugerować kto na kogo zasługuje, nie ja. Fajnie jest oceniać innych, że ten zasługuje na tego, ten na tamtego, ale jak to dotyczy ciebie, i werdykt jest niekorzystny to już takie fajne nie jest. Teraz już wiesz co czują mężczyzni jak im sugerujesz, że powinni szukać brzydkiej dziewczyny albo z dziećmi. Po prostu sobie arbitralnie
  • Odpowiedz
A i jako, że jestem szczery to ci powiem, że jeśli to ty w twoim avku na focie to jesteś max 3-4/10. I należy dążyć zgodnie z twoimi standardami, poziomami itd. żebys z 3/10 była, czyli łysiejącym skinny fatem przeciętnym do bólu typem


@AnonimoweMirkoWyznania: Jakie to szczęście, że komentarzy napisanych raz nie da się edytować, tak więc ty:

Nie pisałem nigdy jaki wzrost partnera jest dla ciebie odpowiedni.


Rownież ty:

A
  • Odpowiedz
OP: @Snap-Dragon

Masz problemy z tekstem czytanym? Nie zaprzeczyłem, że skinny fat przeciętniaka uważam za twój poziom bo uważam i nic na to nie poradzę. Nie ma jednak ani jednej wzmianki o wzroście jaki ten partner wg mnie mialby mieć.

W zdaniu

A co do oczekiwań to jak mówię to kwestia rozkładu, czas się pogodzić, że przeciętnej laski 5/10 to jej poziom'' to 173cm zakolak a nie Francesco Lachowski czy inny
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Znowu to robisz typie. Sam mając problem ze zrozumieniem obwiniasz o to innych. Jeśli piszesz że dla laski 5/10 odpowiedni jest 173cm zakolak, a mnie sam oceniłeś, jako 3-4/10 to w twoim mniemaniu jest dla mnie odpowiedni jeszcze bardziej szkaradny typ. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na całe szczęście to życie weryfikuje jak dobierają się ludzie a nie ty (ku twojemu wielkiemu niezadowoleniu) więc ja jestem obecnie
  • Odpowiedz
OP: @Snap-Dragon

To ty rozpoczęłaś pisać o jakimś poziomie a nie ja. Więc teraz nie pisz, że to życie zweryfikuje. Faktem jest, że nikt nie chce kogoś brzydkiego bez względu na swój własny wygląd i nigdy nie będzie się szczęśliwy z kimś kto się nam nie podoba.

więc ja jestem obecnie szczęśliwa z facetem odbiegającym od twojego opisu a ty dalej piszesz wysrywy na wykopie (oczywiście pod anonimowe bo odwagi też
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

To ty rozpoczęłaś pisać o jakimś poziomie a nie ja

Napisałeś post o równości według kobiet, sam nie jesteś kobietą a wypowiadasz się za innych i uważasz, że ja zaczynam dyskusje bo się z tobą nie zgadzam.

Anonimowy wpis niczym nie rózni się od wpisu pod nickiem bo ten nie jest daną osobową

To dlaczego sam nie piszesz?

Znowu problem z tekstem czytanym

Pisanie o tym, jak gość 2/10 ma
  • Odpowiedz
OP: @Snap-Dragon

Napisałeś post o równości według kobiet, sam nie jesteś kobietą a wypowiadasz się za innych i uważasz, że ja zaczynam dyskusje bo się z tobą nie zgadzam.


Nie zgadzasz a równoczęsnie udowadniasz już w pierwszym zdaniu obrażając od ,,#!$%@?'' , że mam rację.


To dlaczego sam nie piszesz?

Bo mogę. Masa osób usuwa i zakłada nowe konta, obecnie nie mam i nie chcę mieć. Jakbym miał to byś wymyśliła
  • Odpowiedz