Wpis z mikrobloga

pracy, bo mnie wywala z roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki! dam znać potem jak idzie.


@jtomek1: spoko, jak by były problemy zobacz jeszcze z tego video Youtube koleś też odzyskuje może tam jest bardziej rozgarnięty stacking i usuwanie popsutych klatek :)
  • Odpowiedz
@jtomek1: Obejście jest takie że łączysz plik przed naprawą czyli masz 20min łączysz kolejne 20min masz 40 min i używasz video repair które pokazuje 50% filmu ;) Ten filmik co zapodałem wyżej na tej samej zasadzie działa jak Video repair
  • Odpowiedz
Obejście jest takie że łączysz plik przed naprawą czyli masz 20min łączysz kolejne 20min masz 40 min i używasz video repair które pokazuje 50% filmu ;) Ten filmik co zapodałem wyżej na tej samej zasadzie działa jak Video repair


@airflame: super, w takim razie po pracy obejrzę filmik i podziałam z tematem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@airflame: ogarnąłem ten filmik. Udało mi się odpalić ale bez szału. Filmiki były nadpisywane na kamerze więc 5sek z innego dnia a potem już z innego dnia. Znalazłem filmik na którym niestety widać urwany fragment. Więc chyba lipa z tego będzie. Może gdyby to nie było nadpisane to byłoby spoko ;) dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
@jtomek1: Jak by nie było nadpisane to bez problemu. Jedyne co to może na tych wszystkich odzyskanych plikach da się odzyskać jakąś część tego filmu bo jeśli 5 sek na jednym filmie to nie jest tragicznie.
  • Odpowiedz