Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jtomek1: >poszukuje

To w końcu ty straciłeś, czy ktoś? Piszesz o sobie w trzeciej osobie?

Co do programu, to niech zobaczy np. Recuva, tak na początek.
  • Odpowiedz
@jtomek1: Jeśli odzyskałeś programem filmiki mp4 i mov wystarczy program który naprawi ich wyświetlanie jeśli nie możesz ich otworzyć. Co do odzyskiwania karty na której były nagrania jeśli nagranie zostało skasowane i dalej nadpisywało się w pętli to małe prawdopodobieństwo że to odzyskasz.
  • Odpowiedz
@airflame: Coś roię źle ....

At line:1 char:49
+ "C: \ Program Files \ VideoLAN \ VLC \ vlc.exe" 1.mp4 2.mp4 --sout "# ...
+ ~~~~~
Unexpected token '1.mp4' in expression or statement.
+ CategoryInfo : ParserError: (:) [], ParentContainsErrorRecordException
+ FullyQualifiedErrorId : UnexpectedToken

takie cos wywalilo ale nie kumam tego prawy shift i PPM. Mam opcję "Otwórz tutaj okno programu PowerShell" a potem takie cuda mi wywala. Filmiki nazwane 1.mp4
  • Odpowiedz
@airflame: poszło, dostałem się poprzez CMD do folderu z filmikami i dalem rade. Scaliło mi, ale na scalonym filmiku jest tylko ten drugi, z kamery ktory dzialał...
  • Odpowiedz
@jtomek1: A użyłeś programu video repair? Jeśli tak to znaczy że film jest bardziej uszkodzony niż można sobie wyobrazić i albo nic się nie da zrobić albo trzeba lepszego softu. Zobacz inne pliki czy w ogóle któryś ruszy ta metodą.
  • Odpowiedz
@jtomek1: Jeszcze się zapytam te pliki co odzyskałeś ile zajmuje jeden miejsca? Bo jak zajmują z 1mb a nagranie z kamery 1min ma 100mb to od razu przejdź do plików co zajmują więcej :)
  • Odpowiedz
@airflame: zajmują znacznie więcej niż 1mb, mają po 100mb albo i wiecej. Video Repair odzyskał mi nagranie z jednego pliku, bo na jednym testowałem. Jakość taka że odpali się filmik i po 3-4 sek obraz sie zacina, ale jest światełko w tunelu :) Bede się bawil tym dalej po pracy, bo mnie wywala z roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki! dam znać potem jak idzie.
  • Odpowiedz