Wpis z mikrobloga

Ta cała wojenka platformowa nie ma sensu. Poddaje się i odchodzę aby grać w stare gierki na NDS i PS2. Nie wiem po co mi nowy XSX skoro żadna nowa gra nie robi na mnie wrażenia i nie odczuwam przyjemności z grania w ogóle.
Ostatnia gra która sprawiła mi radość to była Mafia Remake ale to bardziej z sentymentu chciałem przeżyć tą przygodę w nowej oprawie. Ukończyłem i usunąłem z dysku. Jedyne co odpalam to Warzone ale zagram jeden mecz i więcej mi się nie chce. Kompletnie przeglądam gry w Game Passie i faktycznie nie mam w co grać albo nie chce mi się w to grać mimo, że kiedyś planowałem w to zagrać.
Jedynie czym ostatnio żyje to praca. Co prawda typowa od 8 do 16 ale jakoś nic więcej nie mam do roboty w domu.
Wrócę chyba do modelarstwa więc będę mniej się udzielał jako niezależny obserwator branży gamingowej. Z drugiej strony to zdecydowałem się na studia zaoczne bo jednak papier w mojej branży będzie miał znaczenie (sieci komputerowe) więc też zajmie mi to sporo czasu.
Grajcie na czym chcecie i w co chcecie.
Odcinam się na jakiś czas od mirko.
Dziękuje wszystkim którzy podsyłali materiały do trollowania. Dzięki @snaki za bycie "partnerem" w tej całej otoczce.

#xboxone #ps4 #ps5 #xbox #xboxseries #pcmasterrace #nintendoswitch
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

będę mniej się udzielał jako niezależny obserwator branży gamingowej.


@Policjant997: zawsze śmieszy ;)

Spokojnie byczku, każdy przeżył wypalenie grami, ale większość po jakimś czasie i tak wraca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Tommy__ preorder złożony w xkomie i urlop od 9 listopada do 18 specjalnie dla xsx ( ͡º ͜ʖ͡º)

@krolik_wie_lepiej w pracy mi mówią że jednak dla sieciowa papier jest istotny więc w ostatniej chwili zapisałem się na studia

@sernik92 wypalenie mam już drugi raz. Faktycznie już raz wróciłem ale
  • Odpowiedz
  • 1
@krolik_wie_lepiej będę obserwował cię żeby w razie czegoś napisać na PW i podpytać o branże sieciowcow. Same studia wybrałem ze specjalizacją Cyberbezpieczenstwo więc mam nadzieję że czegoś się nauczę ( )
  • Odpowiedz