Wpis z mikrobloga

Zamiast "na czerwonym" powinno być "ja na lewym pasie autostrady, wyprzedzający kolumnę 10 tirów"


@Trzesidzida: Znając polskie autostrady to tirów, gdzie każdy ma między sobą odstęp 200-300 metrów, jadąc 120 km/h na ograniczneniu do 140 km/h w samochodzie mającym 100 koni, a BMW z tyłu 300. Zjechanie na prawy i puszczenie potrwa pewnie 4-5 sekund bez zdejmowania nogi z gazu ale lepiej potrzymać prywaciarza bogacza na zderzaku kolejne 3 minuty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Diplo: Zwykle te ciężarówki są jedna za drugą. Zresztą nawet jeśli jest miejsce to za prywaciarzem może być cały rządek aut i ciężko wrócić na lewy. Lepiej, żeby poczekał 5 sekund aż miniemy całą kolumnę.
  • Odpowiedz
@Krogan: w 5 sekund chcesz minąć 10 tirów jadących w odstępach 200-300 metrów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdzieś 1800 km/h musiałbyś lecieć mirku
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Diplo: xD


A co jak ktoś jedzie przepisowo 140 albo nawet 150 czy 160 a i tak ktoś podjeżdża jadąc 280. Też mam zjeżdżać?


@Radiativ: ¯\_(ツ)_/¯ Puść go, ja puszczam, niech sobie jedzie. Ma maszynę, może to niech leci a ja dojadę po swojemu. O wiele lepiej mi się żyje od kiedy tak robie. Zero stresu, zero testosteronu... Nie muszę z nikim się ścigać bo nie mam o co :)
  • Odpowiedz
@Elements: większość ludzi w 90 konnych fabiach myśli, że wszystkie auta potrzebują 2 minut żeby się zebrać, to nikogo nie puszczają mimo że mają kupę miejsca-
  • Odpowiedz