Wpis z mikrobloga

Świat w szoku bo tragicznym w skutkach zachowaniu zawodników z Marsylii, jak oni mogli zachować się w ten sposób, przecież po tym geście mecz powinien zostać przerwany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BARDZO KU##A DOBRZE! Ktoś musi zakończyć tą farsę, a najlepiej francuzi. Wieczny props, bo niedługo to przyklęknięcie zostałoby wpisane w regulamin FIFA.

Na twitterze szok i zdziwienie, co się wydarzyło, jak mogli, czy im nie wstyd xD ja #!$%@? w jakich my czasach żyjemy xD
#pilkanozna #blm #manchestercity #marsylia #mecz
eltosteron - Świat w szoku bo tragicznym w skutkach zachowaniu zawodników z Marsylii,...

źródło: comment_1603861093UoPRzqUb1Z6sKPE686pnNW.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@eltosteron: w PL albo Championship była podobna sytuacja, też była wielka afera. Ja akurat jestem kibicem Liverpoolu i często widzę, że chyba najczarniejszy piłkarz w składzie, Mane, ledwo dotyka ziemi tym kolanem, a parę razy zapomniał, że "trzeba" to zrobić. Jak widać nie każda czarnoskóra osoba chce robić z siebie ofiarę, zwłaszcza kiedy są to ludzie, którzy odnieśli tak wielki sukces ciężką pracą i talentem
  • Odpowiedz
Na twitterze szok i zdziwienie, co się wydarzyło, jak mogli, czy im nie wstyd xD ja #!$%@? w jakich my czasach żyjemy xD


@eltosteron: podobnie jak z protestami w polszy. Na wykopku szok i ździwienie, że ktoś nie popiera tych politycznych marszów gdzie już dawno przestało chodzić o prawa kobiet.
  • Odpowiedz