Wpis z mikrobloga

A weźcie mnie kopnijcie w łeb z tym dzieleniem mieszkania, wróciłam w końcu z kwarantanny, nie minęło 2-3h typiara z pokoju obok wzywa policje bo jej ktoś w pokoju poprzestawiał

Przypomne ze typiara jest zbieraczka i już dym o to był i zgodziła się żeby właściciel mieszkania kontrolował co znosi do domu. Tylko oni maja klucze


No niech daje te policje, jestem ciekawa co nazmyśla

#gownowpis #mieszkajzwykopem #oswiadczenie
  • 7
  • Odpowiedz
@absoladoo: niestety moje życie XD

Update: właściciel mieszkania właśnie odbywa awanturę z typiara. Okazało się ze miała ogarnąć pokoj bo przyjdzie sprzątaczka (na życzenie właściciela mieszkania) ogarnąć resztę. Nic nie zrobiła, zostawiła #!$%@? na podłodze, jakieś mokre szmaty, i teraz się sadzi ze sprzątaczka jej posprzątała i powiesiła szmaty to wyschnięcia XD
  • Odpowiedz
@absoladoo: poza ta #!$%@? typiara z która były problemy zanim się nawet worowadzila, mnie nic nie boli. Właściciel mieszkania ma prawo się sadzić na kompulsywnego zbieracza który ma wybiórcze zaniki pamięci. Już trzy razy miała wypier...lać ale płaku płaku, poprawie sie i jednak została. A potem historia od nowa

PS babka ma 33 lata XD
  • Odpowiedz
Update nr 2 - wezwała policje XD

A co najlepsze właściciel mieszkania poszedł z nia pogadac a ta do niego ze JEST ZAJĘTA ROZMOWA PRZEZ TELEFON i napirdala wiadomości na grupie o tym jaka jest poszkodowana i jakie władze ona teraz angażuje

Zapowiada się ciekawie
  • Odpowiedz
@absoladoo: nie, ściany są cienkie a ona mieszka tuż obok wiec wszystko słychać + napiernicza na whatsappie pierdy o naruszaniu jej różnych praw i srutututu ze się niby właściciel nad nia pastwi i zneca
  • Odpowiedz