Wpis z mikrobloga

Pozdro dla tej garstki osób, które tu od 5 lat lub dłużej ostrzegały przed:

Konfederacjami, ONR-ami, Korwinami, Kukizami, Braunami, Bosakami, Mentzenami, PiSem, Ziemkiewiczami, Mateckimi, Dudą, niezależnymi.pl, Trumpami, Brexitami i całym innym zalewem prawicowego, populistycznego syfu.

Mamy prawo przyznać sobie odznaki dzielnego pacjenta pt. „aniemówiłem”.

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #polityka #4konserwy #protest
Tywin_Lannister - Pozdro dla tej garstki osób, które tu od 5 lat lub dłużej ostrzegał...

źródło: comment_1603832322TOuz9kl5oof9PKIM2wjKY2.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Oczywiście że mówiliśmy, utarto wtedy odpowiedź że "Straszymy PiSem!" i że niby bezpodstawnie bo masa już zapomniała jaką popisówkę swojej nieudlności PiS z JK na czele już urządził w pierwszych swoich rządach.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Zawsze tomka lubiłem, taki pożądny konserwatywno liberalny dziennikarz, taki typowo amerykański. Nie jest to Cronkite, ale tak po ludzku go lubię, i chciałbym, żeby było więcej takich osób, które posiadają własne opinie i potrafią je przekazać. Bo tego po prostu nie ma w mediach PiSowskich. Wszyscy grają jak im partia kazała. Lis miał rację.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: czytałem jego artykuły i posty przed wyborami prezydenckimi. Tyle wystarczy by wiedzieć, że jest kolejnym pożytecznym idiotą PISu, przez którego wiele osób nie chciało zagłosować na RT w drugiej turze.
  • Odpowiedz