Wpis z mikrobloga

Majchrowski to dziad z prlu ale w porównaniu z kimkolwiek z pisu to wydaje się dobrą opcją xD


@JustKebab: I właśnie dlatego gładziutko wygrał z Wassermann, która poza tym, że była z pisu nie miała nic do zaoferowania. No poza metrem, #!$%@? w krakowie, #!$%@? w 2 kadencji xD Tak, to był jej jedyny program xDDDD
@rzuf22: Nie jestem z Krakowa, więc nie wiem jak to tam dokładnie wyglądało ale u mnie w mieście to samo było. Obecny burmistrz nic nie robił i wszyscy są na niego wkurzeni ale i tak dostał drugą kadencję, bo jego przeciwnikiem był pisowiec co obiecał, że zbuduje obwodnicę (miasto praktycznie otoczone przez rzeki i gdzie jedno, JEDNO skrzyżowanie jest zakorkowane przez może 10 dni w sezonie letnim XD) i doprowadzi kolej
18 lat już rządzi. No nie jest zbyt lubiany ostatnimi czasy bo miasto kręci lody (np stadion za 600mln bez wykupienia praw projektowych) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale i tak jest lepszą opcją niż powrót do średniowiecza z pisem


@JustKebab: nawet nasranie w salonie na dywan jest lepszą opcją niż powrót pisu więc tutaj nie ma dużej konkurencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaroty: Czyli jak widze, ze ktos maluje po bazylice mariackiej i dzwonie na straz miejska, to nie przyjma zgloszenia, ale jak ktos maluje po macu na florianskiej, to juz przyjada??
Czy ty razem z majchrowskim sie dobrze czujecie???
Gdzie tu logika???
oni mają teraz pomagać przy epidemii,


@jaroty: a w jaki sposób straż miejska pomaga przy epidemii? chodzi Ci o wystawianie mandatow mieszkancom zeby budzet miasta podreparowac?
żeby sam sobie decydował kto dostanie wolne na koszt podatnika


@tomeks85: tam chodziło o urlopy akurat

Ale tutaj szacun za rigcz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jaroty: brak ochrony to rigicz? Chyba na poziomie tym mażących po murach...

Jacuś zbija sobie kapitał polityczny, bo takie gesty narobią mu tylko popularności.