Wpis z mikrobloga

@rzuf22: No konfederacja zrobiła nas ostro w #!$%@? xD Spokojnie, raczej drugi raz to nie przejdzie i elektorat wolnościowy prędzej oleje wybory a zamordystyczny pójdzie na PiS i Janusz Korwin-Ein-Prozent znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rzuf22 A mnie nazywano lewicowcem, choć nigdy na lewicę nie głosowałem - ani na SLD, ani na PiS.

Natomiast jest dużo lewaków, którzy teraz udają korwinistów jak ten lewak poniżej.

Trolle pisu i lewicy niczym się nie różnią. Przypominam, że profil na fb przymus oczerniający Korwina jest prowadzony przez członka Porozumienia, zaś jego posty były wklejane przez trolli lewicowych.
Volki - @rzuf22 A mnie nazywano lewicowcem, choć nigdy na lewicę nie głosowałem - ani...

źródło: comment_1603812119JT9Sj5FOCfCgghQZeGoxB8.jpg

Pobierz
Natomiast jest dużo lewaków, którzy teraz udają korwinistów jak ten lewak poniżej.


@Volki: Tak samo jak jest masa osob, ktore "popieraly te protesty, ale jak przeklinajom to jusz nie". Wiem, tylko akurat to, ze z korwinizmu sie wyrasta jest duzo bardziej prawdopodobne niz zmiana podejscia do protestu przez 2 dni. Dalem przyklad, ze wcale zycie nie jest czarnobiale ;]