Wpis z mikrobloga

@kieubonson: Znając postać Bosaka trochę lepiej można zauważyć, że bardzo często wygłaszał sprzeczne tezy bez żadnego zająknięcia. Tutaj w AMA, na debacie prezydenckiej, jak był pytany czemu głosował za socjalizmem a później mówił o obniżce podatków. Bardzo cyniczny człowiek a tutaj miał parasol ochronny sporej grupy osób, która usprawiedliwiała każdą jego głupotę.
  • Odpowiedz
@trololo55: oczywiście, ze trudno. nie wiem, jak można nie zauważać sprzeczności w rozumowaniu. albo przyznajemy sobie prawo do decydowaniu o życiu, albo nie. chyba, zd twierdzisz, że taki skazaniec nie jest człowiekiem, co jest absurdalne.
  • Odpowiedz
@kieubonson: jeżeli nie widzisz, różnicy między wielokrotnym mordercą i gwałcicielem, który wykonał swoją zbrodnię z premedytacją, a nienarodzonym dzieckiem to rzeczywiście chyba nie ma sensu dyskutować.
  • Odpowiedz
@kieubonson: dla zbrodniarza śmierć przez powieszenie jest jak najbardziej naturalna. Mam nadzieję że pomogłem.


@LibertyPrime:

podobnie jak aborcja dla płodu, który nie wykształcił mózgu, lub któremu mózg wylewa się z czaszki, lub urodziłby się martwy, lub żyłby tylko kilka godzin po porodzie w cierpieniu
  • Odpowiedz