Wpis z mikrobloga

Wystarczą średnio 2 lata żeby Idol Prawicy okazał zamordystą z wieśniackimi poglądami pomimo tego że wygląda "MERYTORYCZNIE" xDDDDD

Korwin, Kowalski, Max Kolonko, Cejrowski, Braun, Sośnierz, Bosak teraz pora na Memcena i Dziambora.

Ciekawe kogo prawaki wypromują na nową twarz "MERYTORYCZNEJ PRAWICY" bo MĄDRZE GADA I JEGO CHŁOPSKI ROZUM BRZMI SENSOWNIE po czym okaże się zmordystą i wieśniakiem xD

Każdy bez wyjątku kto ma konserwatywne poglądy jest zwyczajnym zamordystą i ubranie Memcena w tytuł doktora, albo Bosaka w ładny garnitur wcale tego FAKTU nie zmienia.

Do dziś mam beke jak wykopki dały się złapać na to że BRAUN TO SUPER INTELIGENTY NADCZŁOWIEK bo uznał że Joda to żyd xDDDDDDDDDD

#bekazprawakow #konfederacja #protest
KochanekAdmina - Wystarczą średnio 2 lata żeby Idol Prawicy okazał zamordystą z wieśn...

źródło: comment_1603802128AnXhVqPzcAg1eqKr5kmMT6.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@deusvult_: Właśnie że się ukrywali. Nawet pozbyli się Godek z konfederacji żeby za dużo na ten temat nie mówiła i wycierali sobie morde wolnym rynkiem i tym się wkupili do sejmu. Robili image dobrych chłopców co to chcą WOLNOŚCI przy okazji uciszając Korwina i eleminując z jedynek zbyt kontrowersyjne osoby żeby ich wieśniackie poglądy nie wyszły na wierzch.
  • Odpowiedz
tak, tak, a Braun był na każdej konferencji prasowej, Brauna też chowali?


@deusvult_: Braun jest klaunem od tych dziwnych poglądów coby narodowcy mieli swoją reprezentacje. Memcen czy Bosak nigdy otwarcie nie poparli jego #!$%@? tez pokroju batożenia gejów mimo że wszyscy wiemy że bez problemu by podpisali taką ustawę. Braun był tylko marketingowcem żeby przyciągnąć co głupszych wyborców.

Dlatego dla Godek już nie było miejca bo ona by nie wchodziła z
  • Odpowiedz
@deusvult_: Poza tym masz konto 3 miesięcy. Ja już to tu siedze ponad dekadę. Pamiętam forsowanie Korwina jako super mądrego człowieka, potem Mariana Kowalskiego jako prawdziwego patriotę, #!$%@? Max Kolonko zrobił karierę youtubową głównie dzięki prawakom z wykopu, analiza star warsów przez Brauna to chyba z rok była wklejana jako przykład nadludzkiej inteligencji, a Cejrowski tak jak Max Kolonko "mówił jak jest".

Ale im więcej czasu antenowego dostali tym bardziej ich
KochanekAdmina - @deusvult_: Poza tym masz konto 3 miesięcy. Ja już to tu siedze pona...

źródło: comment_1603803388Btjy0kjmlyREeywuRFelKF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#!$%@? Max Kolonko zrobił karierę youtubową głównie dzięki prawakom z wykopu

@KochanekAdmina: Kolonkmo na początku tworzył ciekawy kontent, ale potem mu #!$%@?ło i się od niego ludzie odwrócili.
Ty rozumiem już na samym początku wiedziałeś, że mu #!$%@??

Jesteś strasznym dzbanem, ogarnij się.
  • Odpowiedz
A ja tu siedzę dłużej niż ty, dzieciaku, więc kłamiesz.


@Volki: xDDDDDDDDDDDD

: Kolonkmo na początku tworzył ciekawy kontent, ale potem mu #!$%@?ło i się od niego ludzie odwrócili.


@czynastolatek: Każdy prawicowa populista którego wymieniłem prowadził "ciekawy content", a tak naprawdę to populistyczne #!$%@? które łechtało ego prawaków, zwykłe gadanie bzdur na chłopski rozum, gdzie ludzie potrzebują rok czy dwa żeby zrozumieć jakie to #!$%@?. Taki Korwin czy Cejrowski są
  • Odpowiedz
@czynastolatek: Jak ktoś używa od początku zwrotów typu LEWACTWO to już wiadomo że jest szurem. Kolonko od początku prowadził programy nastawione politycznie na "oranie lewactwa" przy czym bardziej orał sam siebie niż tych lewaków.

Dlatego zebrał duży poklask, a nie dlatego że mówił jakieś newsy bo one nikogo #!$%@? nie obchodzą xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Super. Rownie dobrze kazdy moze powiedziec tak jak Ty tylko ze w jego uznaniu kazdy lewak jest debilem i podac pare przykladow lewakow. Nic zlego w popelnianiu bledow i weryfikowaniu swojego zdania na temat danych jednostek, debilizmem natomiast jest slepe pochwalanie skompromitowanych jednostek.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Zdajesz sobie sprawę, że spośród osób, które tu przywołujesz, to ty jesteś tym najbardziej ograniczonym, skoro uważasz, że odkryłeś coś zaskakującego w tym, że osoby deklarujące się od zawsze jako katolicy, istnieje sprzeciw wobec aborcji. Nie mogę nawet napisać, że te wysrywy na wypoku są coraz głupsze, bo one po prostu trzymają poziom dna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KochanekAdmina: Rozumiem, że chodzi o Krzysia. Przecież typ był w Młodzieży Wszechpolskiej. To mówi samo za siebie, jakie ma poglądy.
  • Odpowiedz