Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? najwiekszy blad w moim zyciu to zaglosowanie na Korwina kilka lat temu bo uwierzylem w to #!$%@? o gospodarce XD co ja zrobilem zaluje tego do dzis, on z Macierewiczem w jednym pokoju bez okien powinien siedziec
#sejm #konfederacja #polityka
  • 42
  • Odpowiedz
@tmtmp3: Muszę się z tobą nie zgodzić. Gdyby poprzednio Korwin wszedł do sejmu to PiS by nie miało większości i nie byliby w stanie doprowadzić do takiego gowna jakie teraz się wylało. Absolutnie gardzę Konfederacją ale za pierwszym razem to była nadzieja na zablokowanie pochodu PiS po władze autorytarną.

Gardzę głupotami jakie wygaduje Korwin ale traktuję go jako wioskowego głupka i jego zdanie w debacie publicznej już dawno nie jest
  • Odpowiedz
@tmtmp3: Ja zagłosowałem na konfe, mimo iż wiedziałem że połowa to straszne szuje, ale "ale Metzen". Dałem się wykopowej propagandzie Metzena. Żałuje. Nastepny głos na Zandberga, #!$%@?ć to xD YOLO
  • Odpowiedz
@tmtmp3: daj mi spokój, moje pierwsze wybory 2015 i w pierwszej na Korwina w drugiej na Dudę, później znowu na konfe, mimo że wiedziałem że połowa to totalni idioci, dopiero rok temu się obudziłem, że co ja #!$%@?łem. Szczerze muszę powiedzieć że przyłożyłem rękę do obecnej sytuacji w Polsce bo miałem wizję swojego "paróweczkowego imperium"
  • Odpowiedz
@tmtmp3: ty nigdy nie byłes wyborcą Korwina, przecież wiesz, że w obecnej konfiguracji głosów w sejmie oraz w konsensusie demonokratycznym żadna ilość chęci nie odkręci tego jak nas jebią w dupe na kasie
  • Odpowiedz
@tmtmp3: Każdy kiedyś przeżywał fascynacje Korwinem. Potem kończyłeś 20 lat i przechodziło xD na kolejnych wyborach znowu zrobisz coś czego za 10 lat będziesz żałował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz