Wpis z mikrobloga

Wszystkich tak wrzucasz do jednego wora?


@splenders: nie, nie wszystkich, ale widzę w którą stronę to wszystko zmierza. Śmialiście się z kiboli, że "bij tramwaj bo czerwony" a tym czasem dzieje się to samo.
Czyli nikt z Was nie widzi problemu, że w tłumie są #!$%@? z nożami?
@splenders: polecę symetryzmem: jakiego fikoła odjebią pisowcy, żeby usprawiedliwić panów kiboli i narodowców, którzy chodzą z cholera wie czym i ścigają 15 latki? A jeszcze 4 lata temu głosowałem na Brauna...
@Greensy: Ale to nie tylko Pan Margot, to także cała jego świta. To już nie są jednostki.

jeszcze 4 lata temu głosowałem na Brauna


@florenceandthemachine2137: a weź też zrobiłem ten błąd ( ͡° ʖ̯ ͡°)

polecę symetryzmem: jakiego fikoła odjebią pisowcy, żeby usprawiedliwić panów kiboli i narodowców

Mówię teraz tylko i wyłącznie o tym proteście. Prawaków nic nie usprawiedliwia.
Powiem tak, jednych od drugich różni tylko
@splenders: zgadzam się całkowicie. Jeżeli ktoś przynosi na taki protest broń to jest zwykłym bandytą, bez względu na poglądy. Pewnie będą próbowali mówić coś w stylu: to do samoobrony, naziści nas biją. Nóż jest bronią ofensywną, do samoobrony można wziąć gaz pieprzowy, legalny, działający na odległość i nie wymagający zbójnickiego wyszkolenia
@Izanagi013: wandalizm kościołów jest to pojedyńcze jednostki? Rozumiem, że trzeba zamalować wszystkie, żeby stwierdzenie "wandalizm i niszczenie mienia to #!$%@?ństwo" było zasadne? Ok. Życzę powodzenia i życia wiecznego w przyszłym świecie rodem z BLM, amen.