Wpis z mikrobloga

Widziałem dzisiaj, że Pan Krzysztof Gonciarz popiera wandalizm w kościołach w przypadkach w ktorych to może #!$%@? "księży pedofili" (obawiam się że #!$%@? głównie normalnych ludzi, bo pedofile chyba średnio ogarniają kościółków bzdety xD). Czy jest na wykopie jakieś konto Żabka_official żeby zapytać o to czy również podzielają takie podejście jak ich "twarz" w social media? Jeżeli również mają podobne zdanie to może czas iść upiekrzyc spreyami kilka Frog Shopów w których ktoś źle nam wydał resztę, albo akurat nie działał terminal na karty i się #!$%@?? Oczywiście że to nie jest droga, ale czego ja oczekuje od osób które popierają działania wandala i kryminalisty Margot xD

Może to też taka strategia Krzysia, któremu znudziło się życie z reklam? Pamietam ostatnio akcje jak jakąś Julka zniszczyła pomnik to potem reklamodawcy raczej nie chcieli mieć z nią nic wspólnego. Tutaj może nie ma samego czynu, ale to dość głupie będąc w sumie wzorem dla Julek Twittera zachęcać do takich aktów wandalizm?

#gonciarz #facebook #zabka #wandalizm #protest #pieklokobiet #julkamoment xD
floojd - Widziałem dzisiaj, że Pan Krzysztof Gonciarz popiera wandalizm w kościołach ...

źródło: comment_1603795787oLbo594qBPLJIzrfgF2yLL.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@floojd: W sumie przydałaby się taka akcja shamingowa. Zwykle to dotyka osób po przeciwnej stronie sporu. Jakby Gonciarz stracił sponsora, to może przestałby zachowywać się jak pajac, bo to co ostatnio robi w swoich socjal mediach to jest to zwyczajny cringe.
  • Odpowiedz
Nie chciałbym być #!$%@?, ale masz racje. Gonciarz zaczął dziwną nagonkę a w dodatku sieje niepotrzebny ferment. Może mały pstryczek odebrałby mu kilka piórek :)
  • Odpowiedz