Wpis z mikrobloga

I już mamy USA. Jak szybko.
Protest popierają prawie wszyscy. Ale spróbujesz wskazać że forma momentami jest nieodpowiednia to już wypadasz z gry. Już jesteś wrogiem funkcjonariuszem i przeciwnikiem.
Tak jak w USA ktoś z lewicy wskazał, że może palenie i okradanie sklepów nie jest najlepszym sposobem na wyrażanie poglądów. Zarzucono mu że to tylko rzeczy materialne i jest #!$%@? zwolennikiem Trumpa i żeby #!$%@?ł.
Poziom u nas ten sam.
##!$%@? #protest
maszfajnedonice - I już mamy USA. Jak szybko.
Protest popierają prawie wszyscy. Ale ...

źródło: comment_1603790799Iu5fZSaeBlWwTmOFvve81N.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak widać blokowanie ulic ma duże poparcie w narodzie.

@JesusOfSuburbia: Chyba że ktoś jak ja pracuje w Warszawie i nie może #!$%@? odebrać dzieci przed zamknięciem przedszkola bo ulice poblokowali. Zajebiście #!$%@? efektywne oberwali ci co trzeba.

Jakoś przy ACTA i wielu innych dało się protestować bez blokowania. A tutaj nie chodzi że idą po ulicach. Oni specjalnie blokują i stoją z transparentami.
Jakby tylko chcieli przejść to ok.
  • Odpowiedz
władza widzi że ludzie mogą zablokować kraj co jej się raczej nie opłaca. Karetki powinni przepuszczać a reszta postoi i świat się nie zawali. Samo zebranie ludzi i pokrzyczenie nic nie da, władza będzie to miała w dupie.


@BrakPomysluNaNick: Czyli popierasz też takie formy protestu w przypadku górników i rolników?
Bo mam dysonans poznawczy. Wtedy widziałem dużo głosów że tak protestować nie można. Pochwalenie kulturalnych protestów na Białorusi krytyka blokowania
  • Odpowiedz