Wpis z mikrobloga

Cumple,
najlepsza internetowa hurtownia elektryczna to? Zastanawiam się czy jest sens zaopatrywania się online czy też szukać czegoś lokalnie? Na tą chwilę będę szukał towaru do wykonania instalacji (puszki, przewody, uchwyty, wago etc.)
#elektryka #budujzwykopem
  • 27
@Gruby_Wujo: główny kontekst moich dwóch pytań to sklepy internetowe. ;)
Nie stolica, aczkolwiek mam niedaleko - więc jeśli jest jakaś dobra hurtownia to mogę tam podskoczyć.
@Kofels: zrob liste chociaz 3 towarow to Ci sprawdze w hurtoniach i cos polece...

Moge przeszukac maila i zobaczyc co ja zamawialem gdzie 2 lata temu, ale watpie zeby to mialo jakakowiek wartosc wspolczesnie. A mam wrazenie ze taka informacje chcialbys dostac ()
bez jaj - wieksze ilosci to nie sa ilosci, ktore ida na jeden dom


@InterferonAlfa_STG: zdziwiłbyś się. Kwestia porozmawiania i odpowiedniego podejścia. Jak kupowałem kilka szpul kabla to od reki dostałem cenę lepszą niż w sieci, od reki bez przesyłki. A nie kupowałem tego jakoś dużo, na cały dom.
@Kofels: lokalne hurtownie co najwyżej zrównają Ci ceny z allegro i internetu. Kupuj gdzie taniej, jak masz smarta na allegro to możesz nawet zamawiać po 40zł.
@Djelon: dotychczas zamawiałem wszystko przez Allegro właśnie, ale to tylko na wyposażenie instalacji w garażu. Zastanawiałem się co w przypadku materiału na budowę domu