Wpis z mikrobloga

@Filipterka25: Do ojca możesz mówić PiSowiec. Widać właśnie braki własnego rozumu. Nie zgadzam się z tą żałosną maskaradą, która i tak nic nie zmieni. Hasztagi, durne hasełka, media społecznościowe i telewizyjne szmatławce propagandowe, ale tak jestem pisowcem. Brawo, brawo. Świetna dedukcja. To jest właśnie Polska, nikt mnie siłą nie zmusi, by popierać ten cyrk. To odrazu jestem wrzucany, do wora z resztą. Nigdy w tym lesie, nie będzie jakiejkolwiek formy dyskusji,
Wczoraj był chyba głównej wpis o wewnętrznych przeciekach z PIS, że kaczor nie jest zły że ludzie protestują, tylko że był niewystarczający PR i coś z tym trzeba zrobić.
Chwilę później wykop zalała fala wpisów hejtujących protest i wyłapujących pojedyncze "złe" przykłady.

Zaskakujący zbieg okoliczności.
Pies ich je$@ł.

@open_or_die:
@ElDrino:

BTW Tak się składa, że podczas wyborów prezydenckich, głosowałem na Biedronia cymbale.


Głosowałeś na Biedronia, teraz jesteś przeciwny protestom. To niemożliwe, nikt nie może być aż tak głupi i być aż taką chorągiewką.

To musi być troll, ewentualnie pożyteczny idiota
@open_or_die: spokojnie. Jak widać udało się nam, większości, to wyłapać i nie będzie im tak łatwo siać zamętu. Ich jest mniej i wykorzystują planowanie i doświadczenie oraz nasza nieuwagę i emocjonalne „uniesienie”. Gniew, frustracje etc żeby ja podpalać.
Nie damy się.
Zejdźcie swoje skarpety, trolle.
@ajuto00: Słabo myślisz, ale próbuj dalej. W porównaniu do p0lek, potrafię pogodzić się z porażką, w wyborach demokratycznych wygrał Duda. No chyba, że masz twarde dowody na to, że zostały one sfałszowane, to udowodnij mi to. Nie będę solidarny z tymi, którzy buntem próbują coś zmienić, utrudniając przy tym życie nie politykom, a zwykłym szarym ludziom. Wychodki w większości widzę, naprawdę mają problemy z myśleniem i przypisują z automatu łatki tym,
@ElDrino: Nie wierzę, że głosowałeś na Biedronia, chyba że po pijaku. Jak może przeciwnik ruchów obywatelskich głosować na Biedronia. To jest jakaś sprzeczność. Zarzucasz komuś brak myślenia, nie widzę ani krzty pomyślunku w tym, co piszesz.

Rozumiem, że potępiasz protest, bo musiałeś w korkach stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)