Wpis z mikrobloga

@SzalonyFanMalysza: Na plecach protestujacych buduje sie kapital polityczny. Wszyscy anty-pisowcy maja miec w dupie postulaty OSK? Wszyscy maja miec rownie liberalne poglady co organizatorki strajku i identyfikowac sie z rozjuszoną bandą protestujących, którzy niszczą miasto i zachowują się jak dzicz? Brawo za dojrzalosc umyslowa. Jednak to nic dziwnego, jak srednia wieku na tych protestach to 18 lat.
wyborcy partii demokratycznie wybranej z większością w sejmie mają niby uciekać


@DodatnieUjemny: żałosne jest powoływanie się na demokrację w momencie gdy władza tą demokracje niszczy. Masz 5 lat, że dla ciebie demokracja = głosowanie?
@performance_artist: No i co z tego, że wiedzielismy? PiS łamie prawo. Nie ma tu znaczenia, ze wygrali wybory.

czy to nie prawie połowa głosujących kobiet wybrała pis bo bombelkom dali?


@performance_artist: xD Stare dewoty po menopauzie.

wiecie także że nie należy dotykać wrzącej wody bo można się poparzyć i po sraniu należy umyć dupę żeby nie śmierdziało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@performance_artist: No ja to
xD Stare dewoty po menopauzie.


@szybki_zuk: tak tak, to te złe dewoty, niemożliwe że ta moja juleczka mogła się sprzedać za 500zł ekstra, ona jest stała w poglądach i wcale nie kombinuje
widać to doskonale po wyniku lewicy, która przecież jej nawet własną konstytucję obiecywała xDD
@performance_artist: typie no po prostu stwierdzam fakt. 50% juleczek nie głosowało na pis. Weź se sprawdź sondaże a potem o nich mów.
Z resztą nie bardzo wiem czego ty chcesz dowieść xD Faktem jest to, że rząd podejmuje od lat skandaliczne decyzje.