Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc już od zasadności decyzji TK.
Kobieta chce urodzić - nasze dziecko
Kobieta nie chce urodzić - moje dziecko, moja decyzja

Kobieta nie skrobie - płacisz alimenty
Kobieta morduje, bez woli ojca - tracisz dziecko

Jeśli wam kobietom tak bardzo zależy na poparciu lwiej części "samczej" populacji, zróbcie najpierw protest w kierunku równoprawnego udziału obu partnerów w Prawie Rodzinnym.

A nie, przepraszam. Zaraz byłby kontrmanifestacje Antify i kobiet uciśnionych. W końcu Ty dajesz tylko spermę i dla nich aborcja jest porównywalna do masturbacji w chusteczkę.

#protest #bekazlewactwa #bekazkobiet
m.....9 - #!$%@?ąc już od zasadności decyzji TK.
Kobieta chce urodzić - nasze dzieck...

źródło: comment_1603755464hMng9rLbpEmJS7NeOmM2Gi.jpg

Pobierz
  • 19
tak, taki ze facet nie ponosi zdrowotnego ryzyka przy ciąż


@Filipterka25: Ryzyko ponosisz każdego dnia przechodząc przez ulicę, więc to żaden argument. Musisz się bardziej wysilić.
@doveo: ty jesteś niekunaty...

Wiesz, kiedy wykrywa się wady letalne? Kiedy rodzice robią badania prenatalne, bo nie mają #!$%@? na dzieciaka. I co, powiesz kobiecie że sorry, nie może pani zajść w trzecia ciąże, bo miała pani dwie niepotrzebne cesarki, jedno z plodem arlekinoeym, drugie z syndrom Edwardsa? Były zbędne, mogliśmy dokonać aborcji, ale wtedy biskup byłby smutny...
@Filipterka25: Podobno są faceci z macicą, więc kto wie, soyboyu?

I jak będziesz miał zapalenie wyrostka robaczkowego, to go nie lecz. To natura :)


Tylko że ja nic nie robiłem, żeby mieć zapalenie wyrostka robaczkowego. A ciąży można uniknąć zabezpieczając się. Zrób sobie wazektomię albo uprawiaj anal.