Wpis z mikrobloga

@Trybun_Plebejski: Ale tego nie rozumieją ci którzy słuchają nauczania kościoła.
Zresztą czy wśród narodowców mamy samych prawiczków? Przecież seks przedmałżeński to grzech jak każdy z nas dobrze wie. A ci ludzie przecież głęboko wierzący to grzeszyć nie mogą i to w taki sposób.
@ArpeggiaVibration tak bo prawa strona nigdy niczego nie niszczy, inne zdanie ma moja wspólnota mieszkaniowa wraz z ajentami Żabki, czy Paluszka które trzy godziny w dniu
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że kobiety przynajmniej nie udają, że wszystko jest okej i walczą o swoje prawa. Może zamiast się z nich naśmiewać należałoby spojrzeć na to z drugiej strony i zastanowić się czemu mężczyźni nic nie robią?
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: może dlatego, że pod kościołem wita ich garść nabuzowanych narodowców na cyklu, którzy kryjąc się za ochraniająca ich policja rzuca butelkami w tłum protestujących? Dzieci generalnie boją się lecących butelek. Dorośli boją się lecących butelek. Butelka może rozbic sie na czyjejś głowie i trwałe ja uszkodzić. I musielibyśmy tutaj powiedzieć o zdecydowanie wyższej trwałości, niż tej zachodzącej pomiędzy związkiem farby i elewacji.
Profesjonalne chronienie papaja za pomocą modlitwy, nie
  • Odpowiedz