Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew Kto na nagraniu atakował kiboli? Te nastoletnie Julki się na nich rzuciły z pięściami? Z resztą jeśli chcesz być dobrym chrześcijaninem to tak, nie możesz nikomu oddać, musisz być wiecznie pokojowy. Sorry ale taka jest filozofia Jezusa z Nazaretu i nic nie poradzę na to, że doktorzy kościoła na przestrzeni wieków ją tak bardzonagięli i przeinaczyli żeby usprawiedliwiać przemoc i wojny.
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: Szły pod kościół pobluzgać/pomazać elewację jak to czyniono w wielu innych miastach. W końcu polityk PiSu odda a ściana już niezbyt. Okazało się że pod kościołem stoi grupa której takie coś sie nie podoba więc zdecydowano się na ucieczke bez jakiejkolwiek konfrontacji.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew Czyli teraz wydajemy wyroki i wymierzamy kary na podstawie samych przypuszczeń co się stanie w przyszłości? Niech odganiają pojedynczych zadymiarzy, którzy pójdą ze sprayem pod mury. Dlaczego niby nie można protestować pod kościołem? Wczoraj w Katowicach i w Łodzi były protesty przed katedrami i do żadnych zniszczeń budynków nie doszło.
  • Odpowiedz
Wczoraj w Katowicach i w Łodzi były protesty przed katedrami i do żadnych zniszczeń budynków nie doszło.


@Trybun_Plebejski: Bo stała tam policja a wcześniej i środowiska narodowe? Ja wiem że ludzie protestują w różny sposób i wielu miastach wygląda to spoko. Tutaj były dzieciaki które zmawiały się na szopkę pod Kościołem i dlatego tam czekała tamta grupa. Do niczego nie doszło więc nie widze sensacji. Jedynie ten sprint wojowników śmieszy
  • Odpowiedz
@PatologiiZew Mimo wszystko pozwólmy na protest przed kościołem, a reagujmy jak coś niedobrego się będzie działo, taki kompromis rewolucyjny xD Zrozumiałe jest to, że wielu ludzi chce też protestować przeciwko kościołowi ze względu na ich związki z PiSem. Mam nadzieję, że żadnych większych afer na tym polu nie będzie.
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: W tym filmiku beka polega na tym że dzieci idą wojowniczo nastawione a nawet nie podchodzą pod ten Kościół. Protest protestem ale takie zachowanie nie jest sensowne i nie da się go obronić. Te hasełka godne pijanych sebastianów zanim spotykają innych ludzi xD
  • Odpowiedz
@Bartoszyce A ja mówiłem gdzieś, że wojna? Zawsze to powtarzam, że nie popieram niszczenia mienia, a tacy ludzie tylko psują całą sprawę. Jestem za obraźliwymi hasłami ale na banerach, które się zwyczajnie stawia albo przykleja i można je zdjąć.
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: no bo się zesracie, nacjonole na różnych swoich portalach cieszą się z tego, że lewica idzie na zwarcie i myśli, że jest niemiecką antifą. Tam gdzie będzie ich trochę więcej spuszczą łomot a gdzie mniej wyjdą na obrońców wiary. Tak się kończy układanie z liberalnymi radykałami pokroju Lempartowej
  • Odpowiedz