Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Siemanko. Zapraszam na wyprzedaż. Pozwolę sobie otagowac wszystkimi tagami dla zasięgu ale zapraszam do kupna osoby tylko z #uk chyba, że nie masz problemu z tym żeby zapłacić Revolutem w "£" i trzymać u mnie swój zakup do momentu aż przywiozę perfumy do Polski, a nastąpi to nie wiadomo kiedy. Wszystkie ceny są z wysyłką. Przedmioty poniżej £30 wysyłane będą 2nd class signed, a te od £30 w zwyż 1st class signed. Tak więc kupując np dwa przedmioty poniżej £30 odejmujecie £4 od finalnej sumy. Kupując 2 przedmioty które są wycenione powyżej tej kwoty odejmujecie £5, a kupując jeden przedmiot poniżej £30 i jeden powyżej £30 odejmujecie też £5!
Link do albumu ze zdjęciami: https://ibb.co/album/41kJpq
Oczywiście przewidziane są gratisy dla tego kto weźmie najwięcej. Pic rel(ʘʘ)
#perfumy #perfumyuk #rozbiorkauk
kretwgranulkach - Siemanko. Zapraszam na wyprzedaż. Pozwolę sobie otagowac wszystkimi...

źródło: comment_1603737683RUA3Hqz8mqIdXB81dWVElw.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pol-scot: nie mam miejsca na nowe flakony xD a nadgodzin nie widziałem od lutego stąd decyzja o sprzedaży tych zapachów które mi się nie podobają lub nie używałem ich przez rok i jakoś mnie do nich nie ciągnie. Będzie też na pewno kolejna redukcja ale to już będą cięższe decyzje. A w temacie jeszcze to sprawdź tag #rozbiorkauk sprzed kilku dni( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@kret_w_granulkach Aqua Chill to już gdzieś widziałem, chyba w jakimś niszowym butiku( ͡º ͜ʖ͡º)

Btw. Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale boki zdjęć są przycięte i nie widać wszystkich cen
  • Odpowiedz