Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie, że ten protest, a w zasadzie to lewicowe działaczki próbujące kreować się na jego liderów, robią wszystko, żeby zniechęcić do siebie ludzi biernych politycznie i tych bardziej w centrum? Dawno żaden protest anty-PiS nie miał takiego potencjału, ale coś czuję, że zaraz ten potencjał zostanie roztrwoniony na wojenki prawo-lewo, lgbt-katole itp.
Nie dajcie tego zmienić w protest lewicy, która już przypisuje sobie wszystkie protestujące kobiety. Już pojawiają się jacyś okołobiedroniowi ludzie, robiący sobie selfiaczki z transparentami, posłowie, nawet ci z betonu piszący gdzie się da "nie zatrzymacie nas". Wykopowi polityczni spamerzy-kodziarze już jadą na dwie klawiatury...
Przecież od groma ludzi jest #!$%@? na PiS, tylko spora ich część nie chce być kojarzona np. z Razem, z feministkami itp. itd.

Nie #!$%@? tego.

#protest
  • 15
  • Odpowiedz
@gryyyn: Bardzo mnie zastanawia kwestia tych rolników i jak zostaną odebrani na protestach kiedy zaczną podnosić swoje hasła. Z tego co kojarzę to rolnicy protestują przeciwko "5 dla zwierząt", którą z kolei raczej popierają organizacje odgrywające znaczącą rolę w protestach przeciwko decyzji TK.
  • Odpowiedz
@chwed: za późno już, a po drugie to już w TVP jest wałkowane że pomimo zagrożenia korona wirusem i zakazów protestujący robią to co robią, jeżeli teraz na prawdę wybuchnie poważna epidemia i skok zachorowań będzie o wiele większy niż miał być to ten protest i protestujący wezmą wszystko na siebie
  • Odpowiedz
@chwed: To Lewica i środowiska około lewicowe zakręcili ludzi na te protesty. To Lewica jedynie (i może trochę KO) staje w obronie praw kobiet to legalnego usuwania ciąży.
Jak ten protest ma niby nie być na lewo, skoro to tylko lewica im pomaga? To oczywiste, że jak chcesz coś zmienić muszą być politycy. No ale osoba wrzucająca obrazki pis=peło jedno zło, może nie rozumieć podstawowych faktów, tak samo jak nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@chwed niestety odkąd pamiętam tak jest zawsze na każdym proteście. Od razu na czele pojawia się jakaś opozycja żeby odcinać kupony

I im bardziej pozwala się jej przejąć pałeczkę, tym więcej pojawia się oponentów danego protestu.
  • Odpowiedz