Wpis z mikrobloga

@piteeek Jak zamawiałem wczoraj, to była widoczna przy zamówieniu estymacja.
64 był na 10 listopada a 256 na 28 października. Więcej ludzi kupuje tańszy. A ja doszedłem do wniosku, że za kwotę za którą u polskich januszy miałbym wersję 64 mogę mieć 256. Więc zamówiłem 256.
Pytanie kiedy zamówiłeś na stronie, ile szła paczka?


@piteeek: Zamówione 11 października, hajs pobrali 21.10, przyszło 26 czyli w poniedziałek - około godziny 14 (bez updatów na stronie UPS od 2 dni xD wiedziałem tylko że jest w Opolu na skanie i tyle).

mam pytanko, jak bedziesz cos kupowal pierwszy raz to prosi Cie od razu o pin? Nie pamietam, zebym ustawial jakis pin. Logowalem przez facebooka normalnie.


@NavyWolf: Narazie
@kubal251: @Scorpjon: @limp: @Raffael: @piteeek: @Lukowski: @NavyWolf:
Jak ktoś nie prosił o wołanie, to przepraszam.

tl;dr


Ogólnie to jestem mega zajarany. Ale od początku.
Headset przychodzi z dwoma kontrolerami, nakładką na okulary, kablem do ładowania + ładowarką, papierologią i instrukcjami. Trochę było zachodu żeby nałożyć te nakładke, ale finalnie z poradnikiem na YT się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Na początku
@lodowka_z_piwnicy:
Ja przy swoim pierwszym VR miałem taki motion sickness żę myślałem że mi gały z orbit #!$%@?ą.
Polecam w grach w których jest gorzej ustawianie np nie pełnego płynnego obrotu padem tylko o jakiś tam kąt, 45, 30, etc. Pomaga i pozwala przyzwyczaić się błędnikowi do VR.

Z czasem jest lepiej dużo, i przechodzi to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja od siebie Polecam Phasmaphobie jak masz