Wpis z mikrobloga

@polaczyna: 2/10, ale mimo wszystko chciałbym to zobaczyć. Stoję właśnie obok marszu we Wrocławiu, przejechałem całą długość, tysiące ludzi, może dziesiątki tysięcy. W dzień roboczy. Przeważają ludzie 25-35, mężczyzn niewiele mniej niż kobiet. Razem ze studentami idą niezbyt wyjściowe mordy, kilka szalików Śląska nawet widziałem.

Chciałbym zobaczyć setkę kiboli mocnych tylko w liczbie przeciw tysiącom #!$%@? obywateli. Obawiam się, że policja nie byłaby skora pomóc mimo błagań żylety ʕ
@polaczyna: Żadne mazanie po niczym nie jest dobre, tak samo jak i nielegale. Co nie zmienia faktu, że te mazanie to naprawdę promil a protesty są kulturalne i pokojowe. Co do informacji, większość chłopaków z Żylety stanie za swoimi dziewczynami. Rozrabiać będą debile i gówniarze. Zresztą, Żyleta to bardzo szerokie pojęcie w tej chwili.
@polaczyna: Niby kibic Lecha a nie wie że taka Cracovia to ma wypi....lone na kościół i partie polityczne, a Wisła to teraz może się napi....ć ale między sobą o to kto będzie po miśku handlował hurtowo na ulicach a nie jakieś baby pod kościołem. Jedyna szansa to jak komuś zapłacą za bicie babek pod kościołami ale wątpię że ktokolwiek się na to połaszczy (może na Podlasiu albo w Rzeszowie) biorąc pod
Kibole by #!$%@? jakby chcieli zalegalizować narkotyki to by pieniędzy z biznesu nie było a nie #!$%@? aborcje, w #!$%@? to tak głeboko mają przecież ich to nie dotyczy bo mają #!$%@? na wszystko, jeszcze policje cegłą mogą jebnąć to nawet z lewakami się pobawią. Mogę pewnie jakiegoś antifowca jebnąć w ryj ale to tak dla animuszu/ewentualnie z dzikiem pomylą jak myśliwi.