Wpis z mikrobloga

nie rozumiesz na czym polegaja te protesty. One maja na celu #!$%@? reszty spoleczenstwa. Chodzi o to zeby uderzenie wladzy w jedna grupe spoleczna odbijalo sie zawsze #!$%@? calego spoleczenstwa a nie tylko tej grupy. To rodzaj szantazu wladzy. Grupa mowi "nie zadzieraj z nami bo bedziesz miec na glowie problemy z calym spoleczenstwem". Bo przeciez problemy ludzi w godzinach szczytu przez to utrudnienie staja sie problemem rzadu.


@karer: Cooo xDD Nie proszę pana. Większość ludzi zamiast zrozumieć te protestujące kobiety zacznie się z nimi antagonizować, bo zamiast uderzać w winnych uderzają w zwykłych obywateli. Tak samo było z protestami taksiarzy, rolników czy KODowców. Dlaczego marsze równości są kontrskuteczne? Bo polaryzują społeczeństwo jeszcze bardziej. I to samo jest ze wszystkim.

To jest klasyczne lewicowe myślenie. Ja mam problem więc żeby inni przyłączyli się do moich prostestów muszę sprawić, że inni też będą mieli problem. No kurde już lecę
  • Odpowiedz
To jest klasyczne lewicowe myślenie. Ja mam problem więc żeby inni przyłączyli się do moich prostestów muszę sprawić, że inni też będą mieli problem. No kurde już lecę xD.

WHAT THE FUCK IS WRONG WITH YOU?


@malani: ale to dziala wlasnie :/

Większość ludzi zamiast zrozumieć te protestujące kobiety zacznie się z nimi antagonizować, bo zamiast uderzać w winnych uderzają w
  • Odpowiedz
ale to dziala wlasnie :/

eee przeciez w tych protestach biora udzial ZWYKLI OBYWATELE wlasnie.


@karer: nie. nie działa.

Nigdzie nie napisałem, że nie biorą. Problem w tym, że protestujacy nie przekonają do siebie ludzi robiąc coś takiego. Ba nawet Ci którzy są równie wk.wieni jak oni stoją przez nich w korkach. Nie przez rząd. Tylko przez nich bo protestować można tam gdzie jest władza.
  • Odpowiedz