Wpis z mikrobloga

Do wszystkich "marzycieli"
Zdajecie sobie sprawę, że do protestów kobiet nie dołączą żadni: rolnicy, górnicy, przedsiębiorcy, kibole, czy kogo tam jeszcze sobie wymarzycie, bo te grupy społeczne nie będą chciały identyfikować się z tęczowymi atencjuszami( bo przecież wspierając kobiety trzeba brać ze sobą tęczową flagę), antifą skrajnym lewactwem i innymi szumowinami kodziarskimi? Z kolei przedsiębiorcy niekoniecznie chcieliby iść ramię w ramię z górnikami, czy "KRUSowcami"?
Od razu zaznaczę, co do samych protestów GŁÓWNYCH ZAINTERESOWANYCH nic nie mam.
#protest
  • 35
  • Odpowiedz
@nophp: tak samo jak ci kibole z Arki Gdynia? Konkretnie, gdzie, plus link do zdjęcia, albo filmu poproszę. Nawet jeśli tak się stało, że dołączyli, to i tak większość nie będzie się z lewactwem identyfikować, które swoją agresję wyładowuje na kościołach.
  • Odpowiedz
Dobra, sam już znalazłem, w Nowym Dworze Gdańskim. Jednak w życiu nie dołączą się masowo do tych protestów. Nie mówiąc już o innych grupach które wymieniłem w pierwszym wpisie.
  • Odpowiedz
@korf1: Toś były na wykopie filmiki jak rolnicy protestowali dzisiaj razem z resztą w Nowym Dworze Gdańskim, czy jakoś tak. Nie będę teraz szukał. No kibole to bardzo ważny elektorat w tym kraju. Pierwsi do wywołania bójki, a ostatni do czegoś konkretniejszego. Co prawda zwykli księża to tutaj nie mają zbyt wiele winy, ale jak pokazały strajki, które były wieczorem to ludziom ją nie chodzi tylko o aborcję, ale o całokształt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korf1: no tak raczej będzie - im więcej tęczaków, tym mniejsze poparcie dla sporej grupy chcącej przywrócenia kompromisu, jeśli tęczaki i inne dewiacje będą się tam promować...
  • Odpowiedz
@korf1:
a odpowiesz na pytanie, czy zrobisz kolejnego fikołka? w czym ma mi przeszkadzać tęczowa flaga?

#!$%@?ńców nie popieram, ani z jednej ani z drugiej strony, ale będą na każdym proteście, zawsze. Taka już natura radykalizmów. Natomiast "SAMI ZAINTERESOWANI" mi nie przeszkadzają w manifestowaniu własnego niezadowolenia i poglądów, i flaga nie ma tu nic do rzeczy. Tak z perspektywy przedsiębiorcy, i bliżej perspektywy innych przedsiębiorców, którzy ideologiczne bablanie się w wylanym
  • Odpowiedz
@bdm_bq: nie wiem w czym KONKRETNIE TOBIE miałaby przeszkadzać tęczowa flaga. Wiem natomiast, że większość wymienionych środowisk nie chce być z LGBT identyfikowana, krótko i na temat.
  • Odpowiedz