Wpis z mikrobloga

Gardze ludźmi, którzy z taka łatwością i przekonaniem walczą o prawo do utylizacji niewinnego życia. Sorry ale to zwolennicy aborcji są ciemnogrodem.
#protest
  • 46
  • Odpowiedz
strajkujący nie maja nic wspólnego z moralnością, ideą czy ogólnie pomysłem na rzecz polepszenia życia w kraju


@watchtek: oszczędzenie obywatelom horroru, związanego z narodzinami i rychłą, pełną cierpienia śmiercią okrutnie okaleczonego już na etapie prenatalnym dziecka to nie jest polepszenie życia?

Masz prawo powtarzać poglądy usłyszane w kościele, ale rozważ przy powtarzaniu ich chociaż trochę uczciwości
  • Odpowiedz
A tutaj od samego początku mamy do czynienia z drugim człowiekiem.


@watchtek: Kobiety po poronieniach nawykowych probujace urodzic dziecko tez masz zamiar wrzucac z miejsca na dozywocie za wielokrotne zabojstwo? W koncu czlowiek to czlowiek, od samego poczatku.
  • Odpowiedz
@watchtek: wszyscy są cwani dopóki mają fajne zdrowe dzieci. Moja znajoma ma upośledzone dziecko, musi się nim zajmować 24h, ma trochę ponad 40 lat a wygląda na 70. Nie wiem kto bardziej wegetuje, jej córka czy ona.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@watchtek: wystarczyło by trochę empatii żeby wyobrazić sobie co byś zrobił gdyby twoje dziecko miało się urodzić z ciężkimi wadami i być kaleką przez całe życie. Ale zwierzęta nie mają empatii więc zdaję sobie sprawę że to wybiega zbyt daleko poza twoje zdolności intelektualne. No i przeciw aborcji zwykle są ci co nie mają szans zaruchać bo ich to nie dotyczy.
  • Odpowiedz