Wpis z mikrobloga

Planuje zamówić w końcu suszarkę do ubrań. W większości sklepów internetowych nie widzę opcji z montażem jedynie dostawa do domu. Powiedzcie mi czy w 2 osoby da radę zainstalować taka suszarkę na pralce czy nie damy rady i szukać trzeciego? #dom #pytanie
  • 7
Przynajmniej u mnie w pralni gdy pralka wylała, to suszarkę przedstawiłem bez najmniejszego wysiłku, ale z pralką się ostro pałowałem zeby przesunąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Miith: jakiej firmy kupujesz? Ja mam samsunga na samsungu i wymagana jest specjalna szuflada. Waga suszarki to ok 50 kg. Jak masz silną Różową to nie będzie problemu. Pytaj jak coś!
@ekimek: Lg nie pamietam modelu lub bosh serie8 jeszcze nie podjąłem decyzji. Montować będę na półce we wnence, która jest zostanie zaadoptowana do tego celu, jeszcze misie tylko dokładnie wszystko wymierzyć. Różowy odpada będę szwagra ścigał i zastanawiałem się czy dla bezpieczeństwa nie szukać kogoś jeszcze, ale 50kg jakby było jak chwycić to i sam bym ogarnął
@Miith: to specjalne szuflady łączące z pralką Ci nie potrzebne. Jak ze szwagrem to dacie radę, ja z teściem wkładałem. Dla dwóch chłopów to nie problem. Z doświadczenia NIE wpadnij na pomysł montowania w salonie lub blisko TV. Buczy strasznie. Ale szczerze powiem, że nie wiem jak można żyć bez suszarki (odkąd ją mam :-) )
Tylko ta wnęka powinna mieć min. 2cm z obu stron luzu bo może suszarka nie