Wpis z mikrobloga

@MimikX90: Można liczyć na pewno w tysiącach, ale nie podejmę się jakichś dokładnych szacunków, bo z perspektywy chodnika, a nie drona ciężko o to. Gigantyczny tłum, do tej pory podobne widziałem może na co większych koncertach.
Trzeba było nie ustanawiać #!$%@?, drakońskiego prawa, to by #!$%@? ludzie nie musieli wychodzić na ulicę w środku pandemii.


@Urbann: Ludzie mają w większości na to #!$%@?. To co wypełzło teraz na ulice to głownie lewactwo (kobiety i ich soyboye), LGBT i typ podobni. Facetów ten problem nie dotyczy, a starszych PiS kupuje socjalem.
Ludzie mają w większości na to #!$%@?. To co wypełzło teraz na ulice to głownie lewactwo (kobiety i ich soyboye), LGBT i typ podobni. Facetów ten problem nie dotyczy, a starszych PiS kupuje socjalem.


@CuckCuckKlan: Nie byłbym tego taki pewien. Wiele dziewczyn, które znam, są mocno wierzącymi katoliczkami, a na protest mimo to poszły. Co zabawne dwie z nich jeszcze nie tak dawno uczęszczały na marsz niepodległości. Mam nadzieje, że w
Nie byłbym tego taki pewien. Wiele dziewczyn, które znam, są mocno wierzącymi katoliczkami, a na protest mimo to poszły. Co zabawne dwie z nich jeszcze nie tak dawno uczęszczały na marsz niepodległości. Mam nadzieje, że w końcu całkiem przejrzą na oczy i odwrócą się całkiem od KK, o ile już tego nie zrobiły ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Malpigaj: Ja ani nie popieram tej zmiany co do aborcji,