Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#fut

Ta fifa jest najbardziej arcadowa fifą w historii, a grałem w każdą od '98. Im większe masz pojęcie na temat piłki nożnej tym gra bardziej cię za to karze - podanie na wolne pole? Oczywiście, AI automatycznie takie podanie przecina, ale podanie do napastnika krytego przez 3 obrońców, oczywiście napastnik przyjmuje podanie bez problemu i jest sam na sam z bramkarzem xD Im bardziej głupie i nieracjonalne zachowanie (piłkarsko), tym lepiej, rainbow flip w polu karnym? Oczywiście, nikt takiego gówna z obrońców nie da rady przechwycić. Odbijanie piłki przez całą połowę prawą gałką? Oczywiście, nie ma szans takiego napastnika zatrzymać xD Ustawić się manualnie dokładnie na lini podania? Oczywiście przejdzie pod nogami, chyba że to AI steruje obrońcą :P Wiadomo żeby być dobrym w fife trzeba uczyć się mechaniki gry, ale mechaniki w tej fifie są tak #!$%@? i głupie że nie dziwne że jakiś dzieciak który na podwórku w życiu piłki nie kopał wbija top 1 w tej grze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
@BooB: Dokładnie, ja też jestem fanem fify od 98, ale ta odsłona to jakiś absurd. Nie da się poklepać, bo i tak jak dojdziesz do pola karnego to przez ten #!$%@? autoblok trafisz piłką w obrońce. Coś chyba musieli pozmieniać w suwakach, bo tak źle nie było na początku. Tak jak jestem spokojny to dzisiaj w LW pad #!$%@? i cieszę się bo ta gra nie jest warta minuty uwagi. Tylko
@BooB ja to się #!$%@? nad przewaga AI w squad battles, enemy robi rzeczy które żywy gracz nie jest w stanie np steruje i odbiera piłkę dwoma piłkarzami w tym samym momencie, albo wie w którym momencie zabrać piłkę aby to było skuteczne i bez faulu, zastawia się tak że zawsze jest krok do przodu wiedząc którędy będziesz chcial odebrać