Wpis z mikrobloga

Ludzie ktorzy krytykuja sposob protestow to zwykli kretyni. Boli was ze koscioly sa pomazane? TE KOSCIOLY KTORE NAWOLUJA SENIOROW DO CHODZENIA NA MSZE W CZASIE EPIDEMII. Boli was ze przeklinaja? SKUPCIE SIE NA TYM W JAKIEJ SPRAWIE PROTESTUJA. I tak te marsze sa NAJSPOKOJNIEJSZYM protestem jaki moze byc. Przypomnijcie sobie jak wygladaja protesty rolnikow czy gornikow.
Walczcie o swoje Mirabelki, ten chory konserwatywny ustroj musi upasc.
#protest #strajkkobiet
  • 31
  • Odpowiedz
@why1sthat: jak ktoś pomazał pomnik kościuszki bo black lives matter czy co tam było, to uważałam to za głupotę i zwykły wandalizm. ale w przypadku tego protestu rozumiem #!$%@? ludzi i kościołów ani trochę mi nie żal
  • Odpowiedz
@why1sthat: protestujcie jak chcecie, tylko nie dajecie im jakichś mocnych podstaw do oskarżania was o "#!$%@?". No ale też cokolwiek byśmy nie zrobili to by było "uuu pandemia a ci na ulice wychodzą".

Lepiej po prostu nie zniżać się do ich poziomu
  • Odpowiedz
@why1sthat: spoko, ale niech po protestach Ci co nabazgrali się zgłoszą i niech zapłacą za to. A nie, że z pieniędzy NAS WSZYSTKICH będzie płacone za usuwanie "twórczości"
  • Odpowiedz
@Draakul: oj, oburza cię że będziesz się musiał dorzucić? Sprawdź sobie lepiej ile rok rocznie pieniędzy kościół dostaję od państwa w różnej formie. Poza tym w jaki sposób ty się będziesz do tego dorzucał? Kościół nie ma nagle pieniędzy? xD sama świątynia opatrzności Bożej kosztowała 200mln złotych a za malowanie kawałka ściany będzie płacił @Draakul xD
  • Odpowiedz
@why1sthat: Ten kościół był pomalowany za kasę z moich podatków, a odmalowany będzie również za moje podatki. I ogólnie budynek nie jest niczemu winny. To tak jakbyś zburzył dom kaczyńskiego bo go nie lubisz, szkoda budynku.
  • Odpowiedz
Ja też spróbuję

Ludzie którzy krytykują sposób protestów rolników to zwykli kretyni. Boli was ze drogi zablokowane? TE DROGI KTÓRYMI JEŹDZICIE CODZIENNIE W CZASIE EPIDEMII. Boli was gówno na drogę wylewają? SKUPCIE SIĘ NA TYM W JAKIEJ SPRAWIE PROTESTUJĄ. I tak te blokady są NAJSPOKOJNIEJSZYM protestem jaki może być. Przypomnijcie sobie jak wyglądają protesty feministek czy lewaków.
Walczcie o swoje rolnicy, ten chory lewacki ustrój musi opaść.

@why1sthat:
  • Odpowiedz