Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Strasznie to smutne, że protesty w słusznej sprawie są prowadzone przez nawiedzone i szurnięte feministki, oraz innej maści lewackich radykałów. Dochodzi już do aktów wandalizmu na szeroką skalę. Taki paradoks że wykopki które najgłośniej darły mordy, że jakiś patol wyrwał drzewko na Marszu Niepodległości, i retoryka "demolują miasto", dzisiaj cieszą się i plusują akty wandalizmu z drugiej strony. Czyli my demolujemy to jest OK. Mentalność Kalego. Jak normalny człowiek, zdrowo myślący może popierać coś takiego? Nie mam pojęcia. #protest #neuropa #4konserwy
v.....2 - Strasznie to smutne, że protesty w słusznej sprawie są prowadzone przez naw...

źródło: comment_1603638838mSDY4dWYyin5EftHqE02by.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
Strasznie to smutne, że protesty w słusznej sprawie są prowadzone przez nawiedzone i szurnięte feministki, oraz innej maści lewackich radykałów.

@vin42: To warto się zastanowić, czy to rzeczywiście jest słuszna sprawa.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: A kto chcę komu układać życie? To właśnie te wyrodne matki chcą skazywać własne dziecko na śmierć tylko ze względu na to, że rodzi się z jakimiś wadami płodu? Co do samego wandalizmu to po prostu brak słów jedyne co robić z takimi wypisywać mandaty, żeby rodzice wybijali im z głowy takie nieodpowiedzialne zachowania
  • Odpowiedz
  • 5
@vin42: właśnie też mi się nie podobają np. te napisy na murach kościołów.
Osoby ślepo wpatrzone w księży, tvpis (np.moja matka) z wypranymi mózgami będą widzieć tylko "aaa, wandale i idioci, niszczą wszystko", a nie, że może oni bronią jakiś swoich racji
A protesty jak najbardziej popieram
  • Odpowiedz
@vin42: Kościół wchodzi w życie wszystkim obywatelom, a później się dziwi, że ludzie mają go dość.

Trzeba było nie ruszać kompromisu. Kompromis to jedyna z niewielu rzeczy z jaką zgadza się większość Polaków.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Strasznie to smutne, że protesty w słusznej sprawie są prowadzone przez nawiedzone i szurnięte feministki, oraz innej maści lewackich radykałów.

@vin42: To warto się zastanowić, czy to rzeczywiście jest słuszna sprawa.

@ibilon: myślę że po części jest to słuszna sprawa, niestety zaanektowana przez feminazistki, antifiarzy, lgbeciarzy itp. Ale samo sedno sprawy jest dla nich mało istotne. Chodzi o to żeby robić rozróbę i nic więcej. Nie znam większych
  • Odpowiedz
Krótka pamięć widzę co Tusk robił.


@vin42: a co robil? Walczyl z patola kibicowska, i rozdawal zakazy stadionowe. Jesli porownac to do tego co robi PiS to Tusk musialby zakazać kibicom ogladac w ogole futbolu - czy to w dkmu czy na stadionie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Krótka pamięć widzę co Tusk robił.


@vin42: a co robil? Walczyl z patola kibicowska, i rozdawal zakazy stadionowe. Jesli porownac to do tego co robi PiS to Tusk musialby zakazać kibicom ogladac w ogole futbolu - czy to w dkmu czy na stadionie

@AgentGRU: aha czyli w porównaniu do tego co robi PIS możemy usprawiedliwić akty wandalizmu szkodzące bogu ducha winnym ludziom? Dobrze się czujesz?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42: Jak nadal widzisz Tuska w rządzie to idź do psychiatry.

@Ordo_Publius: nie, nie widzę go w rządzie nie wiem skąd masz takie urojenia. Żałuję jednego, że z lewackimi zadymiarzami nie robi się porządku poprzez pałowanie tego dziadostwa jak było za Tuska i tyle.
  • Odpowiedz
szkodzące bogu ducha winnym ludziom?


@vin42: Przeciez kosciol od lat zabiega o zakaz aborcji i wchodzi z buciorami w zycie prywatne innych.

protesty w słusznej sprawie

pałowanie tego dziadostwa jak było
  • Odpowiedz
@vin42: Tylko widzisz, ta jak to nazwałeś "lewacka patologia" walczy o prawa obywatelskie, o prawo do własnego ciała i sensownego życia. Twoi kochani "kibice" walczyli o prawo do #!$%@? się między sobą przy autostradach.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Azaajaszz: o prawa obywatelskie to walczą ci normalni ludzie, którzy niefartownie znaleźli się na tej demonstracji. Lewacka patologia to walczy o obalenie kapitalizmu. Tych ludzi powinno się zamykać i odizolowywać od społeczeństwa dla dobra ogółu.
  • Odpowiedz