Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Szanowny @Przegrywek123: ojej. Jakieś zdjęcie. Nie dość, że indukcja to jeszcze odwołanie do emocji. Na pewno masz filozoficzną rację.

A co z tymi ludźmi którzy mogli by żyć i to normalnie? Ich też chcesz zabijać?
  • Odpowiedz
nie definiuje się bytu poprzez formę. Patrz paradoks statku Tezeusza.


@pyroxar: Przecież paradoks statku nie ma rozwiązania, a ten temat został tak przeruchany przez pragmatystów i neopragmatystów, że trochę wstyd z tym polemizować, i to używając tak marnych argumentów xd
  • Odpowiedz
@pyroxar: Piramida społeczna według Polaka katolika.
Dywagacje na temat tego od którego momentu uznawać zarodek za człowieka będą trwać wiecznie wiec po co się o to spierać. Cały cywilizowany świat uznał dawno, ze bardziej humanitarne jest przerwanie ciąży niż wydanie niechcianego dziecka na świat. Mamy ogromne przeludnienie, po jaka cholerę kazać kobietom rodzic na sile? Albo skazywać człowieka na życie w cierpieniu?
Przez 30 lat próbowaliśmy gonić cywilizowany świat wiec
urojony_uzurpator - @pyroxar: Piramida społeczna według Polaka katolika. 
Dywagacje n...

źródło: comment_1603621016863bXj1FrIaEhYzFfV9WhC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Szanowny @urojony_uzurpator: jeszcze raz powtarzam, to że inni sądzą inaczej, niczego nie dowodzi. Robisz zwykle odwołanie do autorytetu.

Nie ma przeludnienia, posiadasz nieprawdziwe informacje. Polecam książę 'dlaczego świat jest lepszy niż myślimy'
  • Odpowiedz
Szanowny @pyroxar: Osobiście to tak myślę, i nikt jeszcze mi nie pokazał zadowalającego argumentu na coś przeciwnego. Chcę dodać, że to bardzo intelektualnie nieszczere, kiedy podajesz statek Tezeusza jako argument, kiedy wiesz, że interpretacji tego jest wiele. Bo twój argument się skraca do tego, że masz pewną interpretację, i na tej podstawie wnioskujesz, że masz rację. A jeżeli ktoś się z tą interpretacją nie zgadza, a to oczywiste z tego
  • Odpowiedz
Kiedy głosowałeś na wolnościowców żeby tylko obniżyli podatki, a zamiast tego wprowadzają katolicki kalifat


@Black_salami30: przecież już jeden wykopek otwarcie stwierdził, że za niskie podatki zgodzi się na wszystko, nawet na ten katolicki kalifat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tyraxor: to patrz teraz. Tworząc pojęcie w głowie o danym przedmiocie, mogę przypisać mu więcej własności niż tego fizyczne właściwości.

Ma znacznie podstawę, byt nie jest opisany w pełni przez formę.
  • Odpowiedz