Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mirekzkolega: bo uprawiają seks. Może ciebie to nie dotyczy, ale ten zakaz dotyka każdego dorosłego człowieka który uprawia seks. I to nawet tych którzy nie robią tego żeby się rozmnażać, bo wpadka może się zdarzyć każdemu mimo zabezpieczeń
  • Odpowiedz
bo całkowity zakaz aborcji odbiera godność nie tylko kobietom ale i mężczyznom którzy również będą zmuszeni szukać alternatywnych rozwiązań, no ale dla części wykopków będzie to oczywiście spermiarstwo, gdyby pomyśleli że problem może potencjalnie ich dotyczyć w przyszłości to mieliby na ten temat zapewne inne zdanie ale po co myśleć w takich kategoriach


@qwertty321: ale przeciez osoby wyposazone w macice zakazaly osobom w macice nie wyposazonym wypowiadac sie, ingerowac oraz
  • Odpowiedz
@greedy_critic:

to jest dobre pytanie gdy weźmie się pod uwagę jaką agresją reagują kobiety, gdy facet zwróci uwagę że problem dotyka też ich. "Nie masz macicy to zamknij ryj" xDD


Nikt tak nie mówi, a jeśli już, to jest to skierowane do partii rządzącej, w której stare dziady decydują o przyszłości kobiet albo słowa te kierowane są do zjebów, które piszą, że kobiety mają rodzic zdeformowane dzieci, bo „dobrze tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mirekzkolega: Bo potencjalnie też mnie to dotyczy. Nie chciałbym żeby moja żona urodziła dziecko które na przykład po kilku godzinach umrze, zdeformowane. Po co mam przez to przechodzić?
  • Odpowiedz
Ja w internecie widziałam tylko pozytywne komentarze kobiet na temat mężczyzn biorących udział w protestach i słusznie, bo zmuszanie do posiadania chorego dziecka i męczenie się z nim do końca życia jest dramatem dla obu rodziców.


@nirvanaa03: tymczasem w rzeczywistości:

https://www.rp.pl/Polityka/160309542-Szwecja-Chca-prawa-do-aborcji-dla-mezczyzn.html

Carl B. Hamilton, działaczka szwedzkich liberałów, nazwała młodych aktywistów "idiotami" i zastanawiała się, czy w najbliższym czasie zajmą się sprawą "seksu z hipopotamami".
  • Odpowiedz