Wpis z mikrobloga

#pytanie #ankieta #neuropa #konserwy
Czy jest mozliwosc posiadania róznych opini na wiele tematów niezaleznie jeden od drugiego czy sa jedynie dostepne w pakietach przekonan jakie sa oferowane?
(np ze nie wiem ktos nie jeste expertem od tego jak ma dzialac sluzba zdrowia, ale np ma silne przekonania co do ochrony srodowika, jeszcze inne co do podatków, jeszcze inne co do fryzury, etc etc.)

1. Ciezko ale chyba da rade jak by sie na tym zastanowic...
2. latwiej w pakietach polecam pakiet: (PiS) albo pakiet (LGBT+ postep) albo pakiet (konserwatywny)
3. nie jestem pewien czy to mozliwe, zalezy jakich masz operatorów mediów chyba bys musial sie dowiedziec u nich czy tak wolno, samemu to chyba sie nie dowiesz
4. Byc moze musial bys badac i doszukiwac na wiele roznych tematów które czasto same w sobie sa bardzo skomplikowane, rozpatrzyc rozne spojrzenia na dana sprawe zastanowic sie, byc moze mialbys wtedy taka bardziej swoja opinie na dany temat, latwiej jest chyba wziac caly pakiet wtedy tez lepiej kategoryzowac rzeczy szybciej bez marnowania czasu na zastanowienie sie. jak slysze ze cos ryczy w krzakach to jak uciekne bo niebezpieczne to przezyje a kolega co sie zastanawial byc moze zostalby zjedzony... takie instynktowne... obecnie dzisiaj mam dosc bardziej skomplikowane problemy niz lew w krzakach, nad którymi warto by sie zastanowic jednakze mediom czesto oplacaja sie nasze wrodzone instynkty

Mozna miec niezalezne przekonania w wielu kwestiach czy tyko w pakietach?

  • ciezko ale sie da jakos podobno 55.6% (5)
  • latwiejwpakietach polecam pakiety: PiS lub LGBT+ 11.1% (1)
  • nie jestem pewien czy to mozliwe 33.3% (3)
  • byc moze / nie wiem 0% (0)

Oddanych głosów: 9