Wpis z mikrobloga

Akurat Dziambor nigdy nie był katotalibanskim wyznawca, a światopoglądowym centrystą


@KobertRubica: To zależy kiedy go zapytać, bo jeszcze wczoraj był katotalibem, który skakał pod sufit po wyroku TK. Ale dzisiaj jak spojrzał na reakcję wyborców to już zmuszanie kobiet do rodzenia chorych dzieci jest w jego opinii nieludzkie.
  • Odpowiedz
@Nox_: Wilk siedzi cicho. Korwin z Berkowiczem zaczęli od fikołka. Najlepiej wyszedł na tym Mentzen bo siedzi cicho, i nic nie podpisywał
  • Odpowiedz
@Nox_: nikt nigdy nie pisał czegoś innego - po prostu kompletni debile polityczni lub menele intelektualni sobie dopowiadają niestworzone rzeczy a potem się dziwią. (No ewentualnie z premedytacją manipulują i zakłamują rzeczywistość tak jak ty)

Mój post z wczoraj - to pogląd konserwatystów i nawet kościoła katolickiego od przynajmniej kilkuset lat a nie od dziś czy wczoraj
https://www.wykop.pl/wpis/52983161/marcin1142-dlaczego-aborcja-w-przypadku-zagrozenia/#comment-187919245
  • Odpowiedz
@Nox_: Wiem że nie są posłami, ale są w konfederacji i są jakby nie patrzeć ich twarzami i startowali w wyborach, więc jakby nie patrzeć mają podobne poglądy. Ta cisza z ich strony może być dla nich zbawienna w kolejnych wyborach. Nie bez przyczyny ludzie od Korwina robiąteraz fikołki, bo się skapnęli po nieczasie, że to jednak odrzuca ich wyorców
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: do normalnych ludzi - zacznijcie wreszcie czytać programy partii i interesować się ideologiami i filozofiami politycznymi oraz ich geneza i sensem a nie dajecie sobą manipulować jak dzieci.

Szczególnie jak chcecie decydować kształcie rzeczywistości i państwa to róbcie to odpowiedzialnie zamiast dawać sobą miotać emocjonalnie i pisać potem kompletne farmazony oderwane od rzeczywistości po teczakach czy innych klamcach chcących tylko dorwać się do koryta i dojechać tam na waszej głupocie.
  • Odpowiedz
@Nox_: Nie wiem czy mogli, ale pewnie jest tak jak piszesz. Chodziło mi tu że brak komentarza z ich strony jest wizerunkowo lepszy dla nich niż takie fikolki i w sumie lepiej ze nimi nie są, bo pewnie by to podpisali

Rozłam jest moim zdaniem niemal pewny. Bosak się nie zgodzi na to co teraz próbuje wmówić Konfa i vice versa
  • Odpowiedz