Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Di_Caprio: bardzo bym chciał zobaczyć El Cucuy z Khabibem ale tam chyba jakaś klątwa została rzucona, Khabib chyba chciał walczyć z St-Pierre i kończyć karierę z wynikiem 30-0-0 ale gdybać to sobie możemy, wujek Dana niech się tym martwi
@BobekOkrutnik: pytanie jak Tony sie trzyma po walce z gaethje, a o jego schizach tez sie mowi juz dluzszy czas. Tam jest problem z glowa, moze przez obrazenia, ma jazdy jak schizofrenik od czasu do czasu, wlacznie z budzeniem rodziny w srodku nocy i wywozeniem ich bo 'chca go zabic' :(
@BobekOkrutnik: nie, no jasne, tylko ze byl niebezpieczny przy coraz mniej obecnym tonym, a khabib to khabib jednak. No i nie powiedzialem przeciez, ze nie bedzie niebezpieczny w 4, 5 rundzie, tylko ze bedzie najniebezpieczniejszy swiezy....co jak sie zastanowic tez, jest odkrywcze jak ja #!$%@? :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Undisputed_: fakt, przyjął masę obrażeń a różnie to bywało z zawodnikami po takich walkach, mam nadzieję że nie zrobiła mu się przez to szklana szczęka i dalej będzie #!$%@?ł fikoly i szedł do przodu jak to El Cucuy. Mnie tam jego życie prywatne nie interesuje, dla mnie to może nawet mieszkać na drzewie i rozmawiać z ptakami a jeżeli komisja stwierdzi że może walczyć to może walczyć xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Undisputed_: no to żeś se sam odpowiedział xD no i Tony nie odleciał ze zmęczenia tylko od potężnych lujów Justina które ładował w niego przez całą walkę i przez całą walkę były potężne xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Di_Caprio: ja Khabibowi źle nie życzę, chłop robi robotę i od jego planów dzielą go tylko albo i aż dwie wygrane, tak jak mówiłem obu bardzo szanuję i chyba na stojąco będę oglądał xD
@BobekOkrutnik: no tak, tylko ignorowanie stanu głowy patrzac na sportowca takiej 'branzy' jak sztuki walki nigdy nie wychodzi na dobre i trzeba miec to zawsze na uwadze. Potężne luje dolozyly tez cegielke do zmeczenia, wiec poniekad to tozsame. Nawiazujac do tego, no napisales di caprio, jasne, ja tez zycze pieknego rekordu Khabibowi, to nie zmienia faktu, ze zobaczylbym reke Justina w gorze :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Undisputed_: Tony to maszyna wydolnościowa, zawsze szedł do przodu i napierał na przeciwnika stąd ksywka taka a nie inna, jemu nie brakło tlenu walcząc z Justinem, to obrażenia które przyjął były głównym czynnikiem tego jak to się potoczyło, bardziej stracił świadomość niż był zmęczony. Albo inaczej, Justin zmusił jego organizm potężnymi argumentami do tego żeby już siły nie miał xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Undisputed_: wracając do stanu jego psychiki, na pewno biorą to pod uwagę w komisji i to im bym zaufał a nie plotką o jego zdrowiu psychicznym, on zawsze był #!$%@?ęty z leksza xD ale dzięki temu jest kim jest. BTW skąd masz informacje że pakuje rodzinkę i w Bieszczady jedzie?