Wpis z mikrobloga

Jest jeden wątek który wszystkim przeszedł bokiem, w jednym z wywiadów Kawul został zapytany o to czy nie zrobiłby filmu o Różalu. Odpowiedział na to, że wysłał takiego SMSa do Różala, że jakby był chętny to mógłby nakręcić o Nim film. Ponieważ filmy Kawula się sprzedają, zarobiłby dużo więcej na tym niż na gali KSW/Genesis.

Różal jeszcze wróci, ale powalczy z kimś kto nie zdeklasuje go w stójce. Tu trochę paradoks, bo jak były rozmowy z Różalem, to On postawił warunki które mu spełnili. Dużo lepiej byłoby dla Niego, gdyby to było na zasadach K1, chyba że już za bardzo nie może kopać.

#ksw #genesis
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dos_badass: On to ma od wypadku:

Za dzieciaka miałem w klubie pseudonim “nóżka”. Potrafiłem się podpisać nogą. Teraz mam niedowład nóg po wypadku. Ciężko mi chodzić. Prawa mi chlapie, z lewej nie mam wybicia. Paluchy mam połamane, podkurczone. Wiem, że za chwilę w ogóle nie będę mógł kopać obrotówek


Tylko ze od wypadku cały czas walczył z kopnięciami. Połamane palce mógł wyleczyć, podobnie jak inne kontuzje a nie zaleczać w
  • Odpowiedz
@dos_badass: Josh to zbyt duży koń dla Różala. W MMA byłoby z Różalem jeszcze gorzej, bo Josh na pewno jest lepszy w parterze. Różal po wygranej z Fernando i Grahamem poczuł się zbyt pewny. Lepszy byłby dla Niego rewanż z McSweeneyem.
  • Odpowiedz