Wpis z mikrobloga

@petunya: online kupuje tylko na amazonie. ZP z dostawa do Niemiec mi sie kompletnie nie oplaca bo za te pieniadze to skocze sobie do Holandii i kupie co chce ¯\_(ツ)_/¯. Tylko ten koronawirus...
Wiecej niz 100€ za rosline nie dam. Nie i juz ( ͠° °). Co sie stalo marancie? Nie jest juz z nami? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Woofinka Jeśli w kraju cudów nie mieszkasz, to rozumiem. Nie wiedziałam :)
A maranta żyje, jednego liścia zgubiła, ale ma się dobrze. Tylko w kieszeń bolała, bo ja cebula jestem straszna ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@petunya: nie mieszkam od wielu lat a ostatnie doniesienia tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze mimo, ze bylam gowniara dokonujac tego wyboru to byla najlepsza decyzja w moim zyciu. Szczerze wam wspolczuje dziewczyny (i chlopakom tez) i mam nadzieje, ze w koncu cos tam sie zmieni na lepsze.
Duzo dalas? Nie pochwalilas sie, ze kupilas cos nowego :3. Tez jestem cebula okropna. Lata na emigracji nic nie zmienily w tym temacie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@petunya: cudowna! ( ʖ̯) Za 119 to grzechem byloby jej nie wziac ;).
Od tej sytuacji da sie uciec tylko pozornie. Fizycznie jestem daleko ale mam w Polsce rodzine i przyjaciol o ktorych sie martwie. Jesli bedziesz miala okazje wyjechac to nawet sie nie zastanawiaj.