Wpis z mikrobloga

Prawaki robią salta niemiłosierne. ()
W pracy znajomy konfederata wyjechał z fikołkiem: "Tłumaczą, że to chodzi o wolność życia poczętego" XD
Podajecie za przykład Nick'a Vujicic'a, że lewaki i libki chcieliby go zamordować jak był płodem.
Jest to totalna abstrakcja. Chcę i wydaje mi się, że większość lewicowców i liberałów, aby była możliwość zdecydowania, czy chcemy wychować takie dziecko, czy może jednak niestety ale dokonać aborcji. Nie ogarniacie tego, że nie każdy jest gotowy do takich wyrzeczeń, nie każdego stać bulić ciężkie pieniądze na utrzymanie przy życiu dziecka, które ma poważne mutacje, albo zwyczajnie w świecie jest niepełnosprawne.
Naruszyliście "kompromis" aborcyjny i na bank skończy się to przegięciem w drugą stronę (laicyzacją kraju, skrobanie bez podania przyczyny do co najmniej 12 tygodnia) i będziecie płakać, że "mordujo" i "zabijajo" dzieci bez powodu i cały kraj bezbożników. Sami sobie zgotowaliście ten los. Mam cichą nadzieję, że szurów w przyszłej kadencji nie będzie w naszym parlamencie, a Ci co śmią nazywać się wolnościowcami uciekną od waszej kochanej #konfederacja.

#neuropa #aborcja #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #konfederacja #bekazkatoli
  • 12
@wAr1948: Chcesz oddać do okna życia dziecko, które urodzi się bez skóry albo z deformacją, że ma organy wewnętrzne na zewnątrz? Swoją drogą jak oddasz do okna życia to jest możliwość wyśledzenia rodzica biologicznego i pociągnięcia go do konsekwencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wAr1948: A czy ja mówię we wpisie o przypadku, gdy Julka z Oskarkiem stwierdzili, że usunął ciążę bo wpadli? Mówię tutaj o największej głupocie jaką mogły popełnić konserwy, czyli naruszeniu kompromisu aborcyjnego.
Może a nawet na pewno z czasem odbije się to czkawką, bo PIS spadnie z rowerka a wkurzeni ludzie zagłosują na lewicujące środowiska i może dojść do sytuacji, gdy dojdzie do swobody aborcyjnej.
Główny wpis odnosi się też do
@wAr1948: a z zostawianiem dziecka w szpitalu, też nie jest tak kolorowo, bo też można za to beknąć. Zamiast zorganizować pomoc dla ludzi, którzy wychowują lub chcą wychowywać dzieci z wadami, to zmusza się ludzi do posiadania takich dzieci i zostawia ich samym sobie. Typowe katolickie miłosierdzie jest typowe. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Mój wpis też o tym mówi, więc będziemy chyba w jednej ławce na tej nauce czytania ;) Ani słowem nie wspomniałem o aborcji na życzenie, po prostu przypadki jakie wymieniłeś (dziecko bez skóry) to margines wśród dzieci usuwanych z powodu wad. Tutaj ofiarami padają często osoby z downem, które przecież zazwyczaj mogą względnie normalnie funkcjonować. Jeżeli nie czujesz się na siłach to takie dziecko możesz zostawić w szpitalu czy oknie życia. Nie