Wpis z mikrobloga

#!$%@? mac - bo inaczej nie mozna zaczac. Od 10 lat zyje na wyspach i juz dawno przestalo mnie interesowac co sie dzieje w Polsce. Moja zona jest w tym momencie w ciazy i moze dlatego mnie to ruszyło. #!$%@? mac, co za zasciankowy kraj. Zamiast isc do przodu, to wydaje sie, ze Polska sie cofa. Nie jestem tutaj, zeby pluc na moj kraj, ale do cholery jasnej. Serio kraj z dykty i kartonu. Nigdy nie planowalem wracac do kraju, ale teraz tylko sie utwierdzam w tym przekonaniu. Wole sobie zyc w Anglii obok lgbt, ktore nic mi nie przeszkadza, ciesze sie szczeciem innych ludzi, wole zyc majac za siada hindusa, ktory jest mechanikiem i zawsze mi pomoze za darmo z autem. I wole ta nawet sztunosc usmiechow i podziekowan na ulicy, ale człowiekowi jest po prostu milo z tego powodu i dzien Ci lepiej mija. #aborcja #uk
  • 2
  • Odpowiedz
@enterex:
Dziekuje i... daj panie mirku spokoj. To sie po prostu nie miesci w mojej glowie, kto #!$%@? na nich glosowal? Serio - ten kraj tylko sie cofa. Na prawdę bardzo sie ciesze, ze tam nie mieszkam. Dziwie sie tylko, ze ludzie jakos tlumnie nie wychodza na ulicy, maja lekko #!$%@?, a sa ruchani na prawo i lewo.
  • Odpowiedz