Wpis z mikrobloga

Każdemu zdrowomyslacemu się lampka ostrzegawcza zapaliła, co to za ludzie, p jakich poglądach :) tego już nie odwrócą.


@ravau: no fest się obudzili, skoro konfederacja została założona przed wyborami do PE w 2019 i z ich list startowała Kaja Płodek
  • Odpowiedz
@keisyr: Wszyscy poslowie tej partii podpisali sie wraz z innymi zamordystami z PiS oraz kilku z PSL w pismie skierowanym przez poslow do TK. Partia "wolnosciowa" strzelila sobie w kolano. Wylew hejtu na ich portalach spolecznosciowych przybral ogromna skale, stracili mase wyborcow.
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: Nie rozumiem, konfederacja od początku o tym mówiła, a nawet składała i głosowała za zakazem aborcji eugenicznej bodajże na komisji. Poza tym oni o tym mówią od początku. To tak jakby ludzie się zdziwili, że PiS wprowadził 500+, o którym mówił przy wyborach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dobrzecisiewydaje: ja sądzę że w konfederacji po prostu wymienia się wyborcy. To zresztą trwa od jakiegoś czasu bo głos ruchu narodowego jest silny. Poparcie będzie pewnie mniej więcej stabilnie ale elektorat zupełnie inny. Ultra katole po prostu
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: myślę, że wszyscy myślący ludzie powinni przestać popierać tych nieudaczników i ich promować. Nie wiem kogo oni chcą do siebie przekonać. Ultra-katolickich prawicowych przedsiębiorców? Coraz mniej takich albo w ogóle takich nie ma.
  • Odpowiedz
Nie mogli bo konfederacje przejal RN ktory od pisu rozni tylko to ze nie rządzą.


@Moisze: Ach ci przeklęci narodowcy pokroju Dziambora, Kuleszy i Korwina, którzy jak jeden mąż podpisali się pod wnioskiem. No wszystko by się udało, gdyby nie ci przeklęci narodowcy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: jestem ich wyborca i po tym co teraz #!$%@? to serio mam poczucie takiej bezsilności tzn okej możecie mówić o konf co tam sobie chcecie. Każdy ma swojw poglądy i każdy ma prawo wierzyć w co sobie chce nic mi do tego. Ale dziś jedyny bastion w który po prostu był dla mnie światełkiem w tunelu #!$%@? niczym hajto babę na pasach.
  • Odpowiedz