Wpis z mikrobloga

Ostatnia para ćwierćfinału plebiscytu na Ogura ostatnich 30 sezonów F1

W lewym narożniku ogurkowa legenda z Kraju Kwitnącej Wiśni – Taki Inoue. No talent, no hope, no clue. Na przestrzeni całej swojej kariery wyścigowej nie osiągnął ani jednego podium w ŻADNEJ serii wyścigowej. Z jakiegoś powodu jednak pozyskał sponsorów i sezon 1995 spędził w zespole Footwork. Poza klasyką jak beznadziejne tempo i liczne wypady za tor zasłynął paroma ciekawymi incydentami, jak potrącenie przez samochód bezpieczeństwa, czy skasowanie jednocześnie Hilla i Schumachera podczas GP Włoch.

W prawym narożniku Hindus Narain Karthikeyan (na zdjęciu). Kolejny kierowca, który miejsce w Formule 1 dostał tylko dzięki $. Jego tempo było beznadziejne, niezależnie kto był jego teammate'm. Dodatkowo w 2011 i 2012 dostał angaż w jednym z najgorszych zespołów w dziejach - HRT, w którym osiągnął ostatnie 2 DNQ oraz ukończył wyścig na najniższej pozycji w historii tej dyscypliny (24 miejsce na 24 sklasyfikowanych podczas GP Europy w 2011)

Głosujemy na większego ogura
Pełna lista zawodników: https://docs.google.com/spreadsheets/d/11UkqZQ1-KcsYX3j9X5KpgYXcouihIh8xURQlR1HNOWw/edit#gid=0

#ogurtrzydziestolecia (tag do obserwowania/czarnolistowania)
#f1
jedlin12 - Ostatnia para ćwierćfinału plebiscytu na Ogura ostatnich 30 sezonów F1

...

źródło: comment_1603398528rO8Lr6dC6R5PO8t4s114aA.jpg

Pobierz

Kto jest większym ogurem

  • Taki Inoue 42.9% (57)
  • Narain Karthikeyan 57.1% (76)

Oddanych głosów: 133

  • 5
  • Odpowiedz
@Lethorin: Jakby Taki miał odpaść w ćwierćfinale, to dla mnie byłoby to nieporozumienie. Z resztą, głosowanie doprowadziło już do kilku nieprzewidywanych rozstrzygnięć i po tym co się dzieje chyba mogę w ciemno obstawić kto wygra ten plebiscyt. Chyba że się zaskoczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jedlin12: Kiedyś zamierzałem o zakontraktowaniu Taki Inouego napisać artykuł ale (sic!) zgubiłem źródło, czyli jedyny artykuł anglojęzyczny który o tym dokładnie opowiadał XDDDD (tak, tak wygląda moje szalone życie). W skrócie chodziło o to, że dzięki imprezom i libacjom alkoholowym poznał na tych imprezach szefa zespołu Footwork. Powiedział mu, że się ścigał w Formule 4 i bez żadnego sprawdzenia szef go wziął, bo Taki był dobrym kumplem od kieszliszka. Naprawdę, nie
  • Odpowiedz