Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie dziwię się niektórym przegrywom, jak trudno może być zmienić im swoje przyzwyczajenia i wyjść z dotychczasowego, przysłowiowego #!$%@?łka. Jestem na kwarantannie. Dopiero 7 dzień, a czuję się jak gówno. Przez niewychodzenie z domu mam wrażenie, że wyglądam jak widmo, wory pod oczami, nawet cera wydaje mi się bardziej ziemista. Do tego brak kontaktu twarzą w twarz ze znajomymi. Ostatnio dołączyłem do nowej grupy, gdzie bardzo spodobała mi się pewna dziewczyna. Przez kwarantannę nie będzie mnie jednak na minimum trzech spotkaniach, przez co odechciało mi się na ten moment w ogóle tam uczęszczać, bo po powrocie będę niejako na straconej pozycji (wszyscy będą już się dobrze znać). Przez to siedzenie w domu wróciłem do masturbacji. Jak kiedyś nie waliłem konia przez nawet 3 miesiące, tak teraz od kilku dni robię to codziennie. Do tego #!$%@? zegar biologiczny. Nie wiem czy przez mniejszą ilość ruchu, czy słabsze dotlenienie, nie mogę zasnąć do późnej godziny i śpię o wiele mniej. Czuję się jakbym wchodził w bagno, a błoto pokrywało mnie coraz bardziej, od stóp powoli już do szyi. Czuję jakbym zatracał swoją pewność siebie i zdolności interpersonalne, a to tylko kilka dni. Nie wiem jak po tym wszystkim wrócę do funkcjonowania, a co dopiero jak ktoś od wielu lat tak żyje i próbuje coś zmienić w swoim życiu. Na pewno nie da się tego zrobić od tak. Z mojej strony szacun dla tych, którzy próbują i będą próbować.
#przegryw #wygryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f917c14c53de577b9aae81d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Zapomniałeś tylko o tym, że nie każdy jest ekstrawertykiem i szuka kontaktu. Są ludzie, którzy funkcjonują świetnie, dbają o siebie, ruszają się, ale większość wolnego czasu spędzają w samotności z wyboru i jest to dla nich raj. Taką osoba właśnie jestem chociażby ja, jak mam wybrać między słuchaniem tego co u kogoś słychać to wole ten czas produktywnie spędzić samemu ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)